Рембо та інші герої бойовиків 80-их з’явилися у World of Tanks

Wargaming продовжує тішити незвичними колабораціями у World of Tanks. Тільки нещодавно ми писали про появу Чака Норріса у святковому режимі “Новорічний наступ”, як один із його персонажів — ні, не техаський рейнджер Вокер, а полковник Бреддок зі серії бойовиків “Зниклі безвісти” — став одним із командирів у новому сезоні консольної версії World of Tanks. Компанію йому склали ще двоє легендарних героїв бойовиків — Снейк Пліскін із “Втечі з Нью-йорка” та славнозвісний Джон Рембо!

До всього, разом із новими командирами гравці зможуть здобути особливі скіни для техніки. Чого тільки вартий “фірмовий” танк Рембо з багнетом під гарматою :)

Разом із цією колаборацією консольна World of Tanks отримала найбільше оновлення за весь час існування гри, яке підвищило деталізацію, удосконалило систему освітлення та радикально змінило інтерфейс. От тільки перші відгуки гравців виявилися суперечливими — і найбільшої критики зазнали саме зміни інтерфейсу, які начебто уподібнили його до мобільної гри. Втім, це можна списати на звичний для будь-якого ігросервісу спалах невдоволення після виходу великого оновлення — гравці постійно вимагають змін у грі, а коли їм ці зміни дають, то відразу хтось фекає і просить повернути все, як було. Типове явище.

Загалом же аудиторія World of Tanks Concole складає понад 20 мільйонів гравців і продовжує зростати завдяки виходу PS5 та Xbox Series, а також повному кросплею між консолями обох поколінь та марок.

Читайте також

Час дивитися класику на YouTube: путівник по Universal Monsters

Топова мишка для роботи – Огляд Logitech MX Anywhere 3

Sony запустили власний стрімінговий сервіс… але є нюанс

Bloodborne роблять для ПК… у стилі ігор PlayStation 1

Bloodborne

Ace Combat 7 продалася накладом у 2,5 млн примірників

Відбулася прем’єра шикарного релізного трейлера Hitman 3

Control з’явиться у Game Pass для ПК уже цього тижня

Control

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині