web analytics

Реслінг WWE на Netflix буде без цензури

Реслінг — це приблизно на 30% спорт (хоча дуже важливі 30%, бо підготовка і фізична форма потрібні дуже і дуже “прокачані”), а на 70% — радше театралізована вистава. Часта претензія до найбільшої в світі федерації-корпорації з реслінгу WWE в цьому відношенні — те, що це видовище позбавлене матюків і найбільш “жорстких” моментів видає і без того очевидну постановку. Netflix, які в січні 2024 року домовились про те, щоб з 2025 року ексклюзивно транслювати найрейтинговіше реслінг-шоу WWE Raw (що воно домінує на американському телебаченні з 1993 року) схоже дадуть цьому явищу новий поштовх. У інтерв’ю подкасту The Pat McAfee Show відомий рестлер Triple H розказав, що Raw відтепер буде без цензури.

Це досить нова та неочікувана сторінка історії американського реслінгу, але у мене особисто поєднання театралізованості і матюків викликає лише здорову асоціацію з Лесем Подерв’янським. Власне, от і чудова кандидатура для коментатора, якщо Netflix вирішить, що реслінг буде цікавий українському глядацькому сегменту, адже як відомо, на українському ТБ цей спорт не транслювався вже досить давно.

Поки що ж українським фанатам реслінгу залишаються YouTube, офіційні ігри (які, щоправда, теж вміють зникати з цифрових крамниць) і, звісно ж, найбільш очікуваний щорічний event українського реслінгу — “Лютий сракопад”. Таке вам ніякий Raw не покаже.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Apple вклала більше 20 000 000 000$ в кінобізнес, які зовсім не відбилися

appletv

Новий генерал Росс, Семюель Стернс та червоний Галк. Що показали у трейлері фільму Captain America: Brave New World

p.ua.capitan america bnw 12

Чутки: Constantin Film знімає фільм і серіал за мотивами Resident Evil

ada wong

Фільм «Щасливчик Ґілмор» отримає продовження від Netflix

p.ua.Щасливчик Ґілмор 1

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

hades 2