Ретро-шутер PowerSlave вийде на ПК з покращеною графікою

У далекому 1996 році світ побачив шутер PowerSlave, який також відомий під назвою Exhumed у Європі. Гра від ігротворчої студії Lobotomy Software переносить гравців у Єгипет. Там головному герою доводиться у декораціях стародавніх храмів, гробниць та підземель битися з різноманітними потворами.

Свого часу проект вийшов для першої PlayStation та Sega Saturn. ПК-версія для MS-DOS також існувала, але з істотними відмінностями. І ось розробники з компанії Nightdive Studios повідомили, що зроблять для комп’ютерів осучаснену версію проекту, яка поєднає у собі найкращі сторони версій для обох консолей. А щоб не виникало плутанини, назва перевидання об’єднає у собі два відомі раніше найменування. Ремастер назвали PowerSlave Exhumed.

Оригінальну гру перенесуть на рушій Nightdive Studios, який називається KEX Engine. Вона отримає підтримку широких моніторів, сучасних ґеймпадів, SMAA-згладжування, анізотропне згладжування та високу частоту кадрів.

Дату релізу зараз не називають. Але сторінка PowerSlave Exhumed вже є у GOG, там її можна додати до списку бажаних продуктів.

Читайте також

Перевидання Quake оновили для консолей чинного покоління

Quake

Оприлюднено ґеймплейний трейлер рімейку System Shock

System Shock

Реліз рімейку System Shock наближається! Зустрічайте нове демо

system shock

Перевидання System Shock 2 отримає підтримку VR

system shock 2

Ремастер Blade Runner перенесли на 2021 рік

Blade Runner

Ремастер Blade Runner отримає фізичне видання

Blade Runner

Blade Runner отримає ремастер для ПК та консолей

Blade Runner

Дивіться The International 10 з українськими коментаторами!

The International

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: