Ромеро та Кармак призупинили грошозбір на Kickstarter
Кілька днів тому ми розповідали про амбітний проект від ветеранів ґеймдеву, що мав стати свіжим ковтком у світі шутерів і показати, чи є ще порох в порохівницях іменитих розробників, на рахунку яких такі гіганти як DOOM, Quake, Wolfenstein. Та, як і багато наших читачів, потенційні інвестори відзначили відсутність будь яких напрацювань і сумнівний склад команди розробників, тож грошозбір просувався дуже повільно, й за перші кілька днів вдалося зібрати всього $130 000 замість $700 000 планованих.
Ромеро і Кармак не розгубилися й призупинили безперспективну кампанію задля розробки пристойного демо, що відкине в інвесторів будь які сумніви. Розробники обіцяють представити спільноті грабельну версію, за якою вдасться оцінити якість майбутнього проекту. Дата презентації поки невідома, та триматимемо за динозаврів кулаки.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027








