Роуґлайк Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate вийде на Nintendo Switch
Під час Nintendo Indie World Showcase стало відомо, що роуґлайк Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate від Super Evil Megacorp вийде на Nintendo Switch. Раніше гра була доступна лише на Apple Arcade.
Четвірка черепах вирушають на порятунок Майстра Сплінтера від клана Фут. У цьому динамічному екшн-роґлайку кожен із героїв має унікальні здібності, систему білдів, а також гравець зможе досліджувати відомі шанувальникам локації Нью-Йорка. Окрім того, гра має кооператив до 4 гравців. До слова, версія для Nintendo Switch матиме поліпшений звук та графіку.
Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate вийде на Nintendo Switch у липні цього року.
Також цікаво:
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Збовтати, але не змішувати. Огляд 007 First Light
-
007 First Light уже можна придбати в українському PS Store
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
Міністр закордонних справ України Сибіга подякував Twitch за бан стрімерів Алабуги
-
CDPR анонсувала нове доповнення до «Відьмака 3»; реліз — у 2027









