web analytics

Розпочалася відкрита бета Multiversus — першого гідного аналога Smash Bros

Відкритий бета-тест файтинга Multiversus, де в бою зійшлися найвідоміші персонажі Warner Bros, тільки розпочалася, а вже і сервери на різних платформах лежать від напливу гравців, і модів до неї встигли понароблювати.

Такий ажіотаж є цілком зрозумілим. Травнене закрите тестування розвіяло сумніви багатьох скептиків, що Multiversus недалеко втече від посередніх Nickelodeon All-Star Brawl чи PlayStation All-Stars Battle Royale. Натомість гра виявилася першим гідним аналогом і конкурентом Super Smash Bros, що особливо цінно для цієї аудиторії, бо SSB уже не отримуватиме нового контентну, тоді як життя Multiversus тільки починається.

Для тих, хто не в курсі: на відміну від звичайних файтингів, зосереджених довкола двобоїв і спустошення шкали життя суперника, у Smash Bros чи Multiversus одночасно грає 4 гравці, завдання яких — завдати ворогам достатньо шкоди й скинути їх з арени. Та й локації тут багаторівневі й рухливість значно вища, ніж в інших файтингах.

Інша важливий чинник — Multiversus виходить на всіх актуальних актуальних і має повний кросплей. І це дуже цінно, бо чимало людей, які може й хотіли спробувати Smash Bros, але не могли через відсутність консолей Nintendo, нарешті зможуть ознайомитися з цим типом файтингів. А от зайде їм такий ігролад чи ні — це вже інше питання.

Також нагадуємо, що Multiversus має вільний доступ. Проте не лякайтеся: на відміну від тієї ж Diablo Immortal, тутешні мікроплатежі зосереджені винятково довкола косметичних предметів і абсолютно ніяк не впливатимуть на ігролад.

Щоправда, частинаперсонажів буде спочатку заблокована, але тут діє точно такий же принцип, як і League of Legends — просто граючи в Multiversus, ви отримуватимете валюту, яку потім можна витратити на розблокування персонажів та більшість косметичних предметів. А хто хоче все, відразу й швидко, той може відкрити все за додаткову плату — втім, краще грати цими героями людина не стане.


Тому так, якщо ви ніколи раніше не грали в Smash Bros, але хотіли б, то неодмінно спробуйте Multiversus.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Мобільна Mortal Kombat: Onslaught закривається, не проживши навіть рік

mortal kombat onslaught

Warner Bros. Games придбала творців MultiVersus

multiversus

Riot Games скасувала файтинг через успішність Super Smash Bros. та MultiVersus

2xko

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

У MultiVersus розпочався перший сезон, а ростер поповниться Чорним Адамом та Страйпом

MultiVersus

MultiVersus — Smash Bros для бідних? (Перші враження)

MultiVersus

Стрім MultiVersus — 20:00

rumor these characters would come to multiversus

Бетмен проти Скубі-Ду: Warner Bros. офіційно анонсували f2p-файтинг MultiVersus

Warner Bros.