Розпочалася відкрита бета Multiversus — першого гідного аналога Smash Bros

Відкритий бета-тест файтинга Multiversus, де в бою зійшлися найвідоміші персонажі Warner Bros, тільки розпочалася, а вже і сервери на різних платформах лежать від напливу гравців, і модів до неї встигли понароблювати.

Такий ажіотаж є цілком зрозумілим. Травнене закрите тестування розвіяло сумніви багатьох скептиків, що Multiversus недалеко втече від посередніх Nickelodeon All-Star Brawl чи PlayStation All-Stars Battle Royale. Натомість гра виявилася першим гідним аналогом і конкурентом Super Smash Bros, що особливо цінно для цієї аудиторії, бо SSB уже не отримуватиме нового контентну, тоді як життя Multiversus тільки починається.

Для тих, хто не в курсі: на відміну від звичайних файтингів, зосереджених довкола двобоїв і спустошення шкали життя суперника, у Smash Bros чи Multiversus одночасно грає 4 гравці, завдання яких — завдати ворогам достатньо шкоди й скинути їх з арени. Та й локації тут багаторівневі й рухливість значно вища, ніж в інших файтингах.

Інша важливий чинник — Multiversus виходить на всіх актуальних актуальних і має повний кросплей. І це дуже цінно, бо чимало людей, які може й хотіли спробувати Smash Bros, але не могли через відсутність консолей Nintendo, нарешті зможуть ознайомитися з цим типом файтингів. А от зайде їм такий ігролад чи ні — це вже інше питання.

Також нагадуємо, що Multiversus має вільний доступ. Проте не лякайтеся: на відміну від тієї ж Diablo Immortal, тутешні мікроплатежі зосереджені винятково довкола косметичних предметів і абсолютно ніяк не впливатимуть на ігролад.

Щоправда, частинаперсонажів буде спочатку заблокована, але тут діє точно такий же принцип, як і League of Legends — просто граючи в Multiversus, ви отримуватимете валюту, яку потім можна витратити на розблокування персонажів та більшість косметичних предметів. А хто хоче все, відразу й швидко, той може відкрити все за додаткову плату — втім, краще грати цими героями людина не стане.


Тому так, якщо ви ніколи раніше не грали в Smash Bros, але хотіли б, то неодмінно спробуйте Multiversus.

Читайте також

У MultiVersus розпочався перший сезон, а ростер поповниться Чорним Адамом та Страйпом

MultiVersus

MultiVersus — Smash Bros для бідних? (Перші враження)

MultiVersus

Стрім MultiVersus — 20:00

rumor these characters would come to multiversus

Бетмен проти Скубі-Ду: Warner Bros. офіційно анонсували f2p-файтинг MultiVersus

Warner Bros.

Warner Bros. працюють над своїм аналогом Super Smash Bros.

Dragon Prince повертається: Netflix показав трейлер четвертого сезону мультсеріалу [відео]

Dragon Prince

Grounded виходить з дочасного доступу

У бібліотеці Epic Games Store зʼявилося сортування по папочках

Epic Games Store

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: