web analytics

Розробник Stardew Valley показав свою нову гру

Ерік Барон, творець Stardew Valley, нарешті розповів про свій новий проект. Haunted Chocolatier це гра, у якій гравці триматимуть моторошний магазин шоколаду та житимуть у замку з привидами.

Haunted Chocolatier буде у багатьох аспектах схожою до Stardew Valley. Тут все так ж само треба буде відкривати нові місця, знайомитися з сусідами, шукати, де можна роздобути необхідні продукти та інше. Однак, на відмінну від попереднього проекту, у новій грі не буде підтримки багатокористувацького режиму.

Сам Барон поки не знає, як описати свою гру, однак він розповів, що Haunted Chocolatier більше схожа на екшн-РПГ, аніж його попередня гра.  Він лиш зазначив, що ігролад складатиметься зі збору інгредієнтів, приготування шоколаду та керування магазинчиком.

Ерік вже більше року працює над грою, однак майже нічим не ділився, аби не відчувати на себе тиску через очікування гравців. Однак він зазначив, що гра вийде на ПК, і йому дуже хотілося б, щоб на інших платформах вона теж з’явилася. Також розробник розповів, що гра поки знаходиться на ранніх стадіях, тому навіть про приблизну дату релізу говорити ще занадто рано.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Renault рекламує нове авто у Fortnite, Minecraft, Palworld та інших іграх

palworld renault

Capcom стала найкращим видавцем 2023 року за версією Metacritic

residen evil 4 ada wong

Stardew Valley розійшлася накладом у 30 млн копій. У березні очікується безкоштовне глобальне оновлення

stardew valley

Зробіть свій портрет у стилі Stardew Valley

1stardew valley

Творець Stardew Valley поділився ранніми скетчами гри

Stardew Valley

Легендарна інді: історія створення Stardew Valley | огляд від Nikattica

stardew valley

Stardew Valley отримає ще одне безкоштовне контентне оновлення

Stardew Valley