Розробники The Medium працюють над новою Silent Hill?

Ще влітку минулого року ми розповідали, що Konami відмовилася від ідеї розробляти нові ігри серії Silent Hill та готова була віддати ліцензію на розробку стороннім студіям. Саме так, у множині — якщо тендер на створення основних ігор серії мав неабиякі вимоги, то ліцензію на розробку відгалужень було отримати легше.

Нову основну частину Silent Hill, яка буде і продовженням, і м’яким перезапуском, розробляє японська ігротворча студія Sony — інформація про це ходила досить довго, і спільнота чекала анонсу спершу в червні на дебютній презентації PS5, а потім і у вересні. Втім, на той час не було що показувати, то Konami дражнила шанувальників тематичними DLC в Dead by Daylight і Dark Deception: Monsters & Mortals.

А от влітку буде. Саме тоді — вочевидь, на презентації Sony (окремій чи в складі Е3) — світ і побачить нову частину Silent Hill. І може навіть не одну.

Після грандіозного успіху The Medium працівники польської Bloober Team повідомили, що гра не отримає жодних доповнень, а самі вже повністю зайнялися новим проектом, розробка якого почалася понад рік тому. А сьогодні голова студії Пйотр Бабєно повідомив, що це буде жахастик за чужою торговельною маркою від дуже відомого видавництва. І додав, що хоча він поки не може нічого назвати, спільнота точно швидко про все здогадається і буде в захваті.

То он значить як Акіра Ямаока залетів у розробку The Medium! Але загалом новина радше хороша, адже Layers of Fear і Observer показали, що ці розробники знають, як собі дати раду з психологічним горором і побутовими жахами. Ну а музика від Аркадіуша Рейковського взагалі тягне на собі левову частку атмосфери.

Тому так, чекаємо анонсів.

Читайте також

Опубліковано системні вимоги eFootball 2022 — колишньої PES

eFootball 2022

2 світи в одній грі: Medium | Огляд гри від Nikattica

Nikattica

Konami воскресять Castlevania: Grimoire of Souls для Apple Arcade

PES стане безкоштовною і змінить назву на eFootball

eFootball

Pro Evolution Soccer 2022 буде безкоштовною. Ну, майже…

Abandoned: ідеальний тизер Silent Hill чи ідеальний збіг (Теорія Коджіми) | Rendaros UA

Нову Silent Hill розробляють творці The Medium та Observer

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: