Розробники The Medium працюють над новою Silent Hill?

Ще влітку минулого року ми розповідали, що Konami відмовилася від ідеї розробляти нові ігри серії Silent Hill та готова була віддати ліцензію на розробку стороннім студіям. Саме так, у множині — якщо тендер на створення основних ігор серії мав неабиякі вимоги, то ліцензію на розробку відгалужень було отримати легше.

Нову основну частину Silent Hill, яка буде і продовженням, і м’яким перезапуском, розробляє японська ігротворча студія Sony — інформація про це ходила досить довго, і спільнота чекала анонсу спершу в червні на дебютній презентації PS5, а потім і у вересні. Втім, на той час не було що показувати, то Konami дражнила шанувальників тематичними DLC в Dead by Daylight і Dark Deception: Monsters & Mortals.

А от влітку буде. Саме тоді — вочевидь, на презентації Sony (окремій чи в складі Е3) — світ і побачить нову частину Silent Hill. І може навіть не одну.

Після грандіозного успіху The Medium працівники польської Bloober Team повідомили, що гра не отримає жодних доповнень, а самі вже повністю зайнялися новим проектом, розробка якого почалася понад рік тому. А сьогодні голова студії Пйотр Бабєно повідомив, що це буде жахастик за чужою торговельною маркою від дуже відомого видавництва. І додав, що хоча він поки не може нічого назвати, спільнота точно швидко про все здогадається і буде в захваті.

То он значить як Акіра Ямаока залетів у розробку The Medium! Але загалом новина радше хороша, адже Layers of Fear і Observer показали, що ці розробники знають, як собі дати раду з психологічним горором і побутовими жахами. Ну а музика від Аркадіуша Рейковського взагалі тягне на собі левову частку атмосфери.

Тому так, чекаємо анонсів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім-проходження Silent Hill: The Short Message

Silent Hill: The Short Message

Death Stranding 2, Metro VR та дві Silent Hill – Що показали на січневому State of Play 2024?

death stranding 2

Хідео Коджіма сховав посилання на Silent Hill у тизері своєї нової гри OD

od

Metal Gear Solid 4 таки з’явиться на ПК і сучасних консолях

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Layers of Fear отримає безкоштовне сюжетне доповнення

Layers of Fear

Ремейк Silent Hill 2 отримає українську локалізацію в день релізу!

sh2 announce 10 19 22

ФК “Барселона” продовжила співпрацю з KONAMI

barcelona

Інтерактивний серіал Silent Hill: Ascension отримав новий трейлер

Silent Hill: Ascension

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: