Розробники The Medium працюють над новою Silent Hill?

Ще влітку минулого року ми розповідали, що Konami відмовилася від ідеї розробляти нові ігри серії Silent Hill та готова була віддати ліцензію на розробку стороннім студіям. Саме так, у множині — якщо тендер на створення основних ігор серії мав неабиякі вимоги, то ліцензію на розробку відгалужень було отримати легше.

Нову основну частину Silent Hill, яка буде і продовженням, і м’яким перезапуском, розробляє японська ігротворча студія Sony — інформація про це ходила досить довго, і спільнота чекала анонсу спершу в червні на дебютній презентації PS5, а потім і у вересні. Втім, на той час не було що показувати, то Konami дражнила шанувальників тематичними DLC в Dead by Daylight і Dark Deception: Monsters & Mortals.

А от влітку буде. Саме тоді — вочевидь, на презентації Sony (окремій чи в складі Е3) — світ і побачить нову частину Silent Hill. І може навіть не одну.

Після грандіозного успіху The Medium працівники польської Bloober Team повідомили, що гра не отримає жодних доповнень, а самі вже повністю зайнялися новим проектом, розробка якого почалася понад рік тому. А сьогодні голова студії Пйотр Бабєно повідомив, що це буде жахастик за чужою торговельною макрою від дуже відомого видавництва. І додав, що хоча він поки не може нічого назвати, спільнота точно швидко про все здогадається і буде в захваті.

То он значить як Акіра Ямаока залетів у розробку The Medium! Але загалом новина радше хороша, адже Layers of Fear і Observer показали, що ці розробники знають, як собі дати раду з психологічним горором і побутовими жахами. Ну а музика від Аркадіуша Рейковського взагалі тягне на собі левову частку атмосфери.

Тому так, чекаємо червневих анонсів.

Читайте також

The Medium окупилась менш ніж за тиждень

Подвійний стрім The Medium + Maiden

Польський Silent Hill: оголошено перші оцінки The Medium

The Medium

У мережі з’явилися перші 18 хвилин The Medium

KONAMI закриває ігровий підрозділ? Ні, але його чекають великі зміни

Оновлено системні вимоги The Medium

The Medium

Вийшов трейлер The Medium з живими акторами

The Medium

Hitman 3, The Medium, Stronghold — Порадник ґеймера: Січень 2021

Hitman 3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: