Розробники The Medium працюють над новою Silent Hill?

Ще влітку минулого року ми розповідали, що Konami відмовилася від ідеї розробляти нові ігри серії Silent Hill та готова була віддати ліцензію на розробку стороннім студіям. Саме так, у множині — якщо тендер на створення основних ігор серії мав неабиякі вимоги, то ліцензію на розробку відгалужень було отримати легше.

Нову основну частину Silent Hill, яка буде і продовженням, і м’яким перезапуском, розробляє японська ігротворча студія Sony — інформація про це ходила досить довго, і спільнота чекала анонсу спершу в червні на дебютній презентації PS5, а потім і у вересні. Втім, на той час не було що показувати, то Konami дражнила шанувальників тематичними DLC в Dead by Daylight і Dark Deception: Monsters & Mortals.

А от влітку буде. Саме тоді — вочевидь, на презентації Sony (окремій чи в складі Е3) — світ і побачить нову частину Silent Hill. І може навіть не одну.

Після грандіозного успіху The Medium працівники польської Bloober Team повідомили, що гра не отримає жодних доповнень, а самі вже повністю зайнялися новим проектом, розробка якого почалася понад рік тому. А сьогодні голова студії Пйотр Бабєно повідомив, що це буде жахастик за чужою торговельною маркою від дуже відомого видавництва. І додав, що хоча він поки не може нічого назвати, спільнота точно швидко про все здогадається і буде в захваті.

То он значить як Акіра Ямаока залетів у розробку The Medium! Але загалом новина радше хороша, адже Layers of Fear і Observer показали, що ці розробники знають, як собі дати раду з психологічним горором і побутовими жахами. Ну а музика від Аркадіуша Рейковського взагалі тягне на собі левову частку атмосфери.

Тому так, чекаємо анонсів.

Читайте також

Режисер фільму Silent Hill написав сценарій для продовження

Silent Hill

Konami закриває Super Bomberman R Online

Super Bomberman R Online

eFootball отримає режим карʼєри десь у 2023 році. Якщо в неї ще хтось гратиме

eFootball

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Чутки: Перезапуск Silent Hill засвітився на перших злитих скріншотах

Silent Hill

Platinum Games розкритикували NFT

bayonetta 3

Хідео Коджіма хоче спробувати себе на радіо

Найгірші ігри 2021 року

PES 2020

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: