Розробники з GSC Game World також працюватимуть удома

Зараз ігротворчі студії невпинно зачиняють двері своїх офісів до кращих часів. Усе заради того, щоб не поширювати коронавірус та вберегти здоров’я свої працівників.

Сьогодні до компаній з віддаленим режимом роботи приєдналася українська студія GSC Game World. Тепер її співробітники  працюватимуть вдома.

Нас запевняють, що ці зміни не вплинуть на розробку S.T.A.L.K.E.R. 2 та інші плани розробників. Наскільки довго розробники сидітимуть вдома нам не повідомили.

Привіт, Сталкери!
Від сьогодні ми тимчасово переходимо на дистанційну роботу — все через розповсюдження коронавірусу COVID-19. Ми постараємось, щоб це ніяким чином не вплинуло ні на розробку S.T.A.L.K.E.R. 2 :gasmask_m12: , ні на будь-які інші наші плани.

Дякуємо за величезну кількість листів підтримки, які ви нам надсилаєте — ми щасливі, що у нас така чуйна спільнота, яка відноситься до нас з розумінням.

Намагайтесь дотримуватись заходів безпеки: залиштесь вдома, частіше мийте руки та грайте в улюблені ігри. А ми продовжимо сумлінно працювати, щоб S.T.A.L.K.E.R. 2 також увійшов в їх число. Л.Ю.Б.И.М.О.:heart:

З допису GSC Game World

GSC Game World — не перша українська студія, яка тимчасово зачинила свій офіс через спалах Сovid-19. Раніше про перехід на віддалений режим роботи оголосила компанія Vostok Games.

Читайте також

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вітають усіх з Гелловіном новим (ну майже) музичним відео

S.T.A.L.K.E.R. 2, Stalker 2

Роберт Паттінсон повернувся до зйомок у “Бетмені”, одужавши від COVID-19

У S.T.A.L.K.E.R. 2 будуть локації з Call of Prypiat?

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

“Бетмен” іде на карантин: Роберт Паттінсон захворів на COVID-19

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Дата виходу STALKER 2. Провальна Halo Infinite. XBOX Game Showcase (OLDboi)

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X