Розробники з GSC Game World також працюватимуть удома

Зараз ігротворчі студії невпинно зачиняють двері своїх офісів до кращих часів. Усе заради того, щоб не поширювати коронавірус та вберегти здоров’я свої працівників.

Сьогодні до компаній з віддаленим режимом роботи приєдналася українська студія GSC Game World. Тепер її співробітники  працюватимуть вдома.

Нас запевняють, що ці зміни не вплинуть на розробку S.T.A.L.K.E.R. 2 та інші плани розробників. Наскільки довго розробники сидітимуть вдома нам не повідомили.

Привіт, Сталкери!
Від сьогодні ми тимчасово переходимо на дистанційну роботу — все через розповсюдження коронавірусу COVID-19. Ми постараємось, щоб це ніяким чином не вплинуло ні на розробку S.T.A.L.K.E.R. 2 :gasmask_m12: , ні на будь-які інші наші плани.

Дякуємо за величезну кількість листів підтримки, які ви нам надсилаєте — ми щасливі, що у нас така чуйна спільнота, яка відноситься до нас з розумінням.

Намагайтесь дотримуватись заходів безпеки: залиштесь вдома, частіше мийте руки та грайте в улюблені ігри. А ми продовжимо сумлінно працювати, щоб S.T.A.L.K.E.R. 2 також увійшов в їх число. Л.Ю.Б.И.М.О.:heart:

З допису GSC Game World

GSC Game World — не перша українська студія, яка тимчасово зачинила свій офіс через спалах Сovid-19. Раніше про перехід на віддалений режим роботи оголосила компанія Vostok Games.

Читайте також

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

Tenet, “Матрицю 4” та ще кілька фільмів Warner Bros. перенесли

Матриця 4

Супергерої DC: гучні звільнення, розірвані контракти й кастингові чутки

Ральф Дібні

Фінал The Walking Dead здивує всіх… колись

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix відновлять зовсім скоро

Раковина генія: Девід Лінч запрошує до майстерні

Скучили за Укрзалізницею? А вона за вами так!

BlizzCon 2020 скасовано!

Популярне