Розробники з Vostok Games працюватимуть удома

Українська ігротворча студія Vostok Games перейде на віддалений режим роботи. Починаючи з наступного тижня, двері офісу компанії буде зачинено, а працівники продовжать роботу в своїх оселях. Причина очевидна — пандемія коронавірусу та повсюдний карантин.

Дорогі друзі,

Оскільки поширення COVID-19 продовжується по всій Європі (і, на жаль, наша країна — не виняток), ми повинні відповідним чином реагувати та вживати певних заходів для забезпечення безпеки людей у нашій команді. Тому, згідно чинних принципів корпоративно-соціальної відповідальності, та в цілях запобігання будь-якої можливості поширення віруса у нашій країні, ми вимушені попросити наших працівників та підрядників продовжити роботу в себе вдома, починаючи з наступного тижня.

Ми зробимо все можливе, щоб бути максимально ефективними для нашої спільноти та бізнес партнерів, як це було за нормальних обставин роботи. Використовуючи інструменти онлайн-спілкування та різноманітні сучасні технології, ми зможемо забезпечити своєчасність постачань згідно наших планів.

Ми розуміємо, що це тимчасова, але необхідна міра безпеки, тому немає причин для паніки — просто раціональне мислення. Ми будемо інформувати вас про будь-які зміни у нашому графіку роботи.

Від імені Vostok Games бажаємо усім міцного здоров’я!

Зі запису Vostok Games на офіційній сторінці у Facebook

Нагадуємо, що Vostok Games — це українська компанія, яку в 2012 році заснували вихідці студії GSC Game World. За свій час існування компанія випустила два онлайн-шутери: free-to-play стрілянку Survarium та battle royale у Чорнобильській зоні відчуження під назвою Fear the Wolves.

На даний момент компанія розробляє неанонсований синґлплеєрний шутер від першої особи за мотивами всесвітньо відомого IP.

Також раніше про перехід на віддалений режим роботи у зв’язку з поширенням коронавірусу повідомила студія Bungie.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як помирав Survarium? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 07 23 172116

Помер композитор і виконавець Vangelis

Vangelis

Помер винахідник формату GIF Стівен Вілгайт

Стівен Вілгайт

Survarium не вижив! Сервери української гри незабаром закриють

Survarium PvE

Пішла епоха: SEGA закриває свої аркадні зали після 50 років на ринку

200806 akihabara sega

E3 та Gamescom знову пройдуть в онлайн-форматі

E3 2021

Пригоди PlayUA на Games Gathering 2021 — Vostok Games, tinyBuild, Atom Team, Kevuru Games (репортаж)

Пригоди PlayUA на Games Gathering 2021

Pfizer провела вакцинацію від COVID-19 у GTA Online

vial of covid 19 vaccine in a medical research lab

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: