Розширення Nintendo Switch Online вийде 25 жовтня

Nintendo деталізували анонсоване у вересні розширення підписки Nintendo Switch Online датою релізу та цінами. Заодно й докинули додаткову приємність до набору розширення.

Expansion Pack стане доступним 25 жовтня. Рік самітної підписки коштуватиме вам $49,99 (звичайна підписка коштує $19,99), а сімейна обійдеться в $79,99 на рік (звичайна коштує $34,99). Додатковими бонусами, як і анонсували стануть набори ігор з Nintendo 64 та Sega Genesis (Mega Drive), які поступово розширюватимуться. Ситуація така ж, як з наборами ігор NES (Famicom) та SNES (Super Famicom) у звичайній підписці. Крім цього, Nintendo повідомила, що підписка даватиме доступ до анонсованого у п’ятницю платного доповнення до Animal Crossing: New Horizons — Happy Home Paradise. Це DLC вийде 5 листопада і його також можна буде придбати окремо, за $24,99.

Анонсовані “перевидання” контролерів для N64 та SEGA Genesis (Mega Drive) уже доступні до передзамовлення на сайті Nintendo і будуть відправлятися з 25 жовтня.

Як вам такий Expansion Pack?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

«Ця гра вже ввійшла в історію»: усі в захваті від метроїдванії Animal Well

animal well

Nintendo Switch 2 анонсують у 2024, а випустять після квітня 2025

switch 2

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

Творці Deliver Us the Moon повністю розпустили студію через фінансові проблеми

deliver us moon

Чутки: Resident Evil Revelations 3 вийде раніше за RE9 і ремейк Code Veronica

resident evil

Nintendo DS популярніша за PS5 серед молоді

ds