Sackboy: A Big Adventure теж скоро стане “колишнім ексклюзивом PS5”

Нагадуємо: ще влітку минулого року голова Sony Interactive Entertainment Джим Раян запевнив, що всі ключові ексклюзиви PlayStation рано чи пізно вийдуть на ПК. Щоправда, з метою збереження ринкового паритету це завжди ставатиметься зі затримкою в кілька років, щоби деяку частку гравців все ж заохотити придбати консолі. Мовляв, он хтось пограє собі God of War  на ПК, і захоче собі придбати PS4 чи PS5 якраз до виходу продовження.

Та схоже, у правилі з’явився виняток. Платформер Sackboy: A Big Adventure (наш огляд), який вийшов менше року тому в якості стартового ексклюзива PS5, уже помічений у базі даних Steam! Безпосередньої назви там не вказано, зате розміщений там контент (який завантажили менше доби тому) має кодове маркування Marmalade — а саме під такою назвою грою знайшли в нещодавньому зливі бази GeForce NOW. Ну і найголовніше, в історії змін також помітно маркер sumoqa, що досить прозоро вказує на Sumo Digital, розробників Sackboy: A Big Adventure.

Представники Sony ще ніяк не прокоментували витік, але зважаючи, що більшість матеріалів з’явилася в базі заледве добу тому, офіційний анонс ПК-версії гри може статися зовсім скоро.

Читайте також

За мотивами “Матриці” випустять гру на PS5?

untitled 1

Стали відомими ігри для Playstation Plus на грудень

Sony Playstation

Що ви придбали на Осінньому розпродажі в Steam?

1 рік з PlayStation 5 (Таємна кімната)

1 рік з playstation 5

Sony запатентувала ґеймпад для телефонів

Sony Playstation

Занедбана власними батьками — Історія PS Vita

PS Vita

PlayStation розпочала масштабний розпродаж до Чорної П’ятниці

PlayStation

Marvel’s Guardians of the Galaxy тепер підтримує рейтрейсинг на консолях

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: