web analytics

Sackboy: A Big Adventure теж скоро стане “колишнім ексклюзивом PS5”

Нагадуємо: ще влітку минулого року голова Sony Interactive Entertainment Джим Раян запевнив, що всі ключові ексклюзиви PlayStation рано чи пізно вийдуть на ПК. Щоправда, з метою збереження ринкового паритету це завжди ставатиметься зі затримкою в кілька років, щоби деяку частку гравців все ж заохотити придбати консолі. Мовляв, он хтось пограє собі God of War  на ПК, і захоче собі придбати PS4 чи PS5 якраз до виходу продовження.

Та схоже, у правилі з’явився виняток. Платформер Sackboy: A Big Adventure (наш огляд), який вийшов менше року тому в якості стартового ексклюзива PS5, уже помічений у базі даних Steam! Безпосередньої назви там не вказано, зате розміщений там контент (який завантажили менше доби тому) має кодове маркування Marmalade — а саме під такою назвою грою знайшли в нещодавньому зливі бази GeForce NOW. Ну і найголовніше, в історії змін також помітно маркер sumoqa, що досить прозоро вказує на Sumo Digital, розробників Sackboy: A Big Adventure.

Представники Sony ще ніяк не прокоментували витік, але зважаючи, що більшість матеріалів з’явилася в базі заледве добу тому, офіційний анонс ПК-версії гри може статися зовсім скоро.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation

Black Myth Wukong обійшла всі ігри з літніх презентацій за кількістю додавань у бажане в Steam

black myth wukong

Усе, що відомо про Astro Bot — головний реліз року від PlayStation Studios

astrobot

Доповнення The Final Shape для Destiny 2 — найвище оцінений реліз 2024 року

final shape

Українська Level Zero: Extraction стала однією з найпопулярніших на Фестивалі новинок Steam

level zero extraction

«Питайте в Sony, ми тільки за»: Хідетака Міядзакі хоче Bloodborne на ПК

bloodborne

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

Phil Spencer

На PS5 нарешті з’явиться голосовий чат Discord

PlayStation Discord