Самітня кампанія до Gwent, Thronebreaker, стане самостійною грою

У серпні 2017 студія CD Project Red анонсувала самітню кампанію для своєї карткової гри Gwent. Вона називалася Thronebreaker і мала вийти до кінця року, однак потім дату релізу перенесли.

Тепер, під час фінансового звіту, компанія повідомила, що Thronebreaker «еволюціонував» і став повністю самостійною грою. Він ґрунтуватиметься на механіці Gwent, однак розкаже власну історію.

Це не буде повноцінним RPG. Президент та виконавчий директор CD Projekt, Адам Кіцінскі, заявив, що здебільшого ви робитимете усе граючи у Gwent. За його словами, Thronebreaker запропонує 30 годин контенту, що побудований навколо наповненої розгалуженнями історії.

Thronebreaker, як це було спочатку задумано, грунтувався на історії Меве, королеви Рівії, яка посвятила Ґеральта в лицарі за доблесть, під час другої війни з Нільфгаардом. У ігровій трилогії Меве згадується лише мигцем, та навколо неї можна закрутити чимало цікавих історії. Звісно ж, якщо її не приберуть з гри.

Імовірної дати виходу Thronebreaker так і не назвали.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

CD Projekt Red припинять підтримку двох ігор у 2023

Gwent: The Witcher Card Game

CD Projekt Red випустили самітну гру GWENT: Rogue Mage

gwent

Сьогодні у GOG роздаватимуть подарунки для фанатів “Відьмака”

Оприлюднено повний розклад “ВідьмаКону”

WitcherCon

Gwent отримав перше із трьох магічних доповнень

Ґвинт

У новому розширенні для Gwent до гри завітає Пан Люстерко

Картковий Відьмак з’явився у Steam

Gwent: The Witcher Card Game