Саша Ґрей стане ведучою нової радіостанції в Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 додасть собі ще трохи зірковості. Компанію Кіану Рівзу та Хідео Коджімі невдовзі складе Саша Ґрей — відома стрімерка, яка зажила собі слави дещо іншою діяльністю. Вона виконає роль Еш, ведучої радіостанції Growl FM, що з’явиться в доповненні Phantom Liberty. Утім, наразі не відомо, обмежиться участь стрімерки лише голосом, чи панна Ґрей подарує Еш і свою зовнішність (звісно, лише якщо з Еш будуть пов’язані якісь квести).

І як уже можна побачити з наведеного вище твіта, розробники не просто так називають Growl FM “суспільною радіостанцією” — там буде винятково музика, створена й надіслана гравцями. CDPR оголосили конкурс на створення пісень та інструментальних композицій від спільноти, який триватиме до 30 листопада.

До участі в конкурсі допускаються лише оригінальні роботи (жодних кавер-версій або використання чужих семплів) тривалістю в 2-3 хвилини. Пісню українською, на жаль, надіслати не вийде — вокал має бути лише англійською, іспанською, японською або китайською. Утім, що приємно, жанр композиції не має жодного значення. З повним переліком рекомендацій та вимог можна ознайомитись ось тут.

З-поміж усіх надісланих робіт, працівники CDPR відберуть 12-15 найкращих, автори яких отримають не лише змогу пишатися появою своєю пісні в Cyberpunk 2077, а й 3000$ грошової винагороди, набір мерчу з гри (бандану, підвіску й статуетку Ві на мотоциклі) і ліцензію на колекцію музичних плаґінів iZotope Elements Suite.


Нагадуємо, The Phantom Liberty, перше і єдине велике доповнення до Cyberpunk 2077, вийде на початку 2023 року на ПК, PS5 та Xbox Series. І хто зна, можливо, ми почуємо там пісню за авторством когось із читачів PlayUA ;)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Джонні Сільвергенд | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

nova filepond sutfvr

«4 мільйони годин переглядів за вихідні»: серіал про Наклза — найуспішніший реліз Paramount+

Наклз

Коротко про Корпоративні Війни | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 27 160114

Кіану Рівз стане голосом їжака Шедоу у третьому фільмі про Соніка

p.ua.Кіану Рівз Шедоу

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Прибульці, Ілюмінати та ШІ в Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 19 093000

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант