SEGA частіше випускатиме ігри на ПК

Не так давно SEGA випустили ремастер Persona 4 Golden у Steam, яка до цього була доступна лише власникам PlayStation Vita. Порт гри виявився дуже успішним і зібрав чимало позитивних відгуків. Звісно, приніс він і достатньо грошей, тож компанія планує не зупинятися і продовжувати випуск ігор на цій платформі.

Про це SEGA розповіли, коли відповідали на питання інвесторів  з нагоди завершення першого кварталу 2021 фінансового року. Компанія тепер набагато більше приділяє уваги комп’ютерам і Steam зокрема. Ігротворці вже активно працюють над портуванням своїх ігор для комп’ютерів та ведуть переговори з різними сервісами цифрової дистрибуції про продаж нових проектів на вигідних умовах.

Скоріш за все, варто чекати на збільшення кількості ігор серії Yakuza на ПК. Тим паче, що деякі з них вже доступні у цифрових крамницях, а на консолях поточного покоління вийшли перевидання 3-6 номерних частин. Варто також зауважити, що чималого успіху на ПК добилася Yakuza 0. Вона стала найпродаванішою грою SEGA у крамниці Valve. Та й 13 листопада у Steam виходить сьома частина Yakuza серії, тому цілком логічно було би заповнити цю прогалину.

Ігри компанії Atlus теж відкидати не слід. Після нещодавнього анонсу перевидання Shin Megami Tensei III: Nocturne теж не виникає сумнівів про її вихід на ПК. Ну а більшість спільноти, само собою, чекає появи у Steam Persona 5. І тепер уже небезпідставно. Як колись зізналася сама SEGA, видавництво закликало розробників портувати гру відразу після очевидних успіхів Yakuza. Просто самі самі ігротворці виявилися досить консервативними і боялися зробити поганий продукт, адже вони ніколи раніше не портували нічого на ПК. Тому в якості пробного матеріалу в Steam спершу випустили Catherine і Persona 4 Golden. Так що на тлі позитивних відгуків і виского попиту на свої творіння, Atlus очевидно стане сміливішою стосовно ПК. Лишається тільки дочекатися повноцінних анонсів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

SEGA найняла колишнього директора Disney, щоби краще рекламувати свої ігри

sonic dream team

«У провалі Sonic Superstars винна Super Mario Wonder» — виправдовуються керівники SEGA

sonic

Перезапуск Crazy Taxi, класики Dreamcast, буде ААА-грою

Crazy Taxi

У SEGA проблеми з продажами ігор за рамками серій Like A Dragon та Persona

persona 3 reload

Гривня може зникнути з українського Steam?

steam uah

Sega скасувала шутер Hyenas від творців Total War. Гра мала вийти за кілька місяців

hyenas

Microsoft розглядала купівлю SEGA, Remedy i Paradox

ms + sega

[ОНОВЛЕНО] Sega придбала творців Angry Birds

angry birds game

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: