SEGA частіше випускатиме ігри на ПК

Не так давно SEGA випустили ремастер Persona 4 Golden у Steam, яка до цього була доступна лише власникам PlayStation Vita. Порт гри виявився дуже успішним і зібрав чимало позитивних відгуків. Звісно, приніс він і достатньо грошей, тож компанія планує не зупинятися і продовжувати випуск ігор на цій платформі.

Про це SEGA розповіли, коли відповідали на питання інвесторів  з нагоди завершення першого кварталу 2021 фінансового року. Компанія тепер набагато більше приділяє уваги комп’ютерам і Steam зокрема. Ігротворці вже активно працюють над портуванням своїх ігор для комп’ютерів та ведуть переговори з різними сервісами цифрової дистрибуції про продаж нових проектів на вигідних умовах.

Скоріш за все, варто чекати на збільшення кількості ігор серії Yakuza на ПК. Тим паче, що деякі з них вже доступні у цифрових крамницях, а на консолях поточного покоління вийшли перевидання 3-6 номерних частин. Варто також зауважити, що чималого успіху на ПК добилася Yakuza 0. Вона стала найпродаванішою грою SEGA у крамниці Valve. Та й 13 листопада у Steam виходить сьома частина Yakuza серії, тому цілком логічно було би заповнити цю прогалину.

Ігри компанії Atlus теж відкидати не слід. Після нещодавнього анонсу перевидання Shin Megami Tensei III: Nocturne теж не виникає сумнівів про її вихід на ПК. Ну а більшість спільноти, само собою, чекає появи у Steam Persona 5. І тепер уже небезпідставно. Як колись зізналася сама SEGA, видавництво закликало розробників портувати гру відразу після очевидних успіхів Yakuza. Просто самі самі ігротворці виявилися досить консервативними і боялися зробити поганий продукт, адже вони ніколи раніше не портували нічого на ПК. Тому в якості пробного матеріалу в Steam спершу випустили Catherine і Persona 4 Golden. Так що на тлі позитивних відгуків і виского попиту на свої творіння, Atlus очевидно стане сміливішою стосовно ПК. Лишається тільки дочекатися повноцінних анонсів.

Читайте також

Judgement вийде на PS5, Xbox Series і ПК наприкінці квітня

Netflix випустить анімаційний серіал про Соніка

Yakuza Remastered Collection нарешті вийшла на ПК та Xbox

Yakuza

ELDEN RING Ексклюзив XBOX? Які Японські Студії Планує Купити MICROSOFT? (OLDboi)

Серія Yakuza продалася накладом у 14 млн копій

Yakuza: Like a Dragon

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

SEGA екранізує Yakuza

Yakuza

Ігри, які вбили Dreamcast? Такі собі ексклюзиви малоуспішної консолі (Rendaros UA)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: