SEGA частіше випускатиме ігри на ПК

Не так давно SEGA випустили ремастер Persona 4 Golden у Steam, яка до цього була доступна лише власникам PlayStation Vita. Порт гри виявився дуже успішним і зібрав чимало позитивних відгуків. Звісно, приніс він і достатньо грошей, тож компанія планує не зупинятися і продовжувати випуск ігор на цій платформі.

Про це SEGA розповіли, коли відповідали на питання інвесторів  з нагоди завершення першого кварталу 2021 фінансового року. Компанія тепер набагато більше приділяє уваги комп’ютерам і Steam зокрема. Ігротворці вже активно працюють над портуванням своїх ігор для комп’ютерів та ведуть переговори з різними сервісами цифрової дистрибуції про продаж нових проектів на вигідних умовах.

Скоріш за все, варто чекати на збільшення кількості ігор серії Yakuza на ПК. Тим паче, що деякі з них вже доступні у цифрових крамницях, а на консолях поточного покоління вийшли перевидання 3-6 номерних частин. Варто також зауважити, що чималого успіху на ПК добилася Yakuza 0. Вона стала найпродаванішою грою SEGA у крамниці Valve. Та й 13 листопада у Steam виходить сьома частина Yakuza серії, тому цілком логічно було би заповнити цю прогалину.

Ігри компанії Atlus теж відкидати не слід. Після нещодавнього анонсу перевидання Shin Megami Tensei III: Nocturne теж не виникає сумнівів про її вихід на ПК. Ну а більшість спільноти, само собою, чекає появи у Steam Persona 5. І тепер уже небезпідставно. Як колись зізналася сама SEGA, видавництво закликало розробників портувати гру відразу після очевидних успіхів Yakuza. Просто самі самі ігротворці виявилися досить консервативними і боялися зробити поганий продукт, адже вони ніколи раніше не портували нічого на ПК. Тому в якості пробного матеріалу в Steam спершу випустили Catherine і Persona 4 Golden. Так що на тлі позитивних відгуків і виского попиту на свої творіння, Atlus очевидно стане сміливішою стосовно ПК. Лишається тільки дочекатися повноцінних анонсів.

Читайте також

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

SEGA екранізує Yakuza

Yakuza

Ігри, які вбили Dreamcast? Такі собі ексклюзиви малоуспішної консолі (Rendaros UA)

SEGA готує відповідь Google Stadia?

Sega

ПК-версія Yakuza: Like a Dragon вийде одночасно з консольною?

Yakuza: Like a Dragon

У Steam задарма роздаватимуть Total War: Shogun 2

Total War Shogun 2

Football Manager 2020 став тимчасово безкоштовним

Football Manager 2020

У Steam розпочався черговий розпродаж