Serious Sam 4 позбулася підзаголовку Planet Badass

Майже всі фанати пригод “Серйозного Сема” вже давненько знають, що цього року на ринку з’явиться Serious Sam 4: Planet Badass. Але, як ви могли здогадатися з заголовку, ігротворці зі студії Croteam змінили назву, і тепер у ній немає підзаголовку.

Розпочалося усе з того, що один фанат почав дуже активно виступати проти не зовсім зрозумілого підзаголовку, і спамив своїми протестами скрізь, де тільки міг. Dрешті-решт розробники оголосили, що гра тепер носитиме назву Serious Sam 4. Але сталося це не завдяки набридливому фанату — насправді все трішки складніше.

Ком’юніті-менеджер компанії Даніел Лючіч пояснив, що їм довелося відмовитися від Planet Badass у назві через складність перекладу одразу на кількох мовах, адже таке словосполучення не так вже й легко перекласти. І з цим не справилися ні розробники, ні локалізатори, з якими вони співпрацюють.

Насправді, підзаголовок має сюжетне значення. Оскільки події у грі розгортаються невдовзі після інiопланетного вторгнення, то більшість людей було знищено, або захоплено. Але є і ті, що чинять шалений опір. Виходить, що завдяки їм “Planet стала Badass”.

Реліз проекту відбудеться 24 вересня на ПК та Google Stadia. На консолях гра з’явиться десь у 2021 році.

 

Читайте також

Devolver Digital придбала розробників Serious Sam

Огляд The Talos Principle

The Talos Principle

У Serious Sam 4 вам дістанеться бойова машина Папи Римського

serious Sam 4

Автори Serious Sam 4 запустили цикл відео про створення серії

serious sam 4

Serious Sam 4 відклали до вересня

Serious Sam 4

Порадник ґеймера: Серпень 2020

Devolver Digital Direct у виконанні PlayUA

Серйозний Сем знову йде надирати зади

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: