web analytics

В ігроладі The Talos Principle 2 є портали, переселення душ і ходьба по стінах

Майже 10 років минуло з виходу першої частини The Talos Principle (огляд). Днями ми бачили трейлер під час PlayStation Showcase, а тепер студія Croteam показала нам ґеймплей сиквелу цієї гри на виставці Devolver Direct.

Людство давно вимерло, але його культура все ще існує в цьому світі протягом тисячі років для міста роботів. У цьому захопливому сетингу ви будете вирішувати головоломки й знайомитися з філософською історією.

Окрім поліпшеної графіки й нових локацій, нас чекають щонайменше механіки переселення своєї душі в інших роботів, створення тимчасових дір у стінах і встановлення порталів. У ґеймплейному фрагменті ми бачимо, як головний герой ходить по сиґілах, що рухаються, але гравець може їх зупиняти своїми здібностями. Імовірно, роботи тепер можуть просто гуляти містом, де ви будете обирати рівні. Можна помітити ще одне цікаве запозичення у Portal (огляд Portal Stories: Mel) — гравітаційну хвилю, що може переміщувати предмети. Більше того, на деяких поверхнях ви зможете ходити по стінах та, можливо, стелях.

Розкривати таємниці The Talos Principle 2 можна буде цьогоріч на ПК, PS5 та Xbox Series.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Збитки скоротилися у 7 разів» — фінансовий звіт Devolver Digital за 2023 рік

devolver digital

Що показали на Devolver Direct 2023?

Baby Steps

Усе, що показали на Playstation Showсase 2023

spider man 2

Події нової Serious Sam розгорнуться в Сибіру

Serious Sam: Siberian Mayhem

Serious Sam 2 отримала оновлення вперше за п’ять років

Serious Sam 2

Devolver Digital придбала розробників Serious Sam

Огляд The Talos Principle

The Talos Principle

Serious Sam 4 позбулася підзаголовку Planet Badass

serious sam 4