Серії S.T.A.L.K.E.R. виповнилося 14 років

Як же швидко летить час… Багато хто хотів би повернути свій 2007 рік, чомусь його жартома згадують як один з найкращих, і найбільше ностальгують за ним. Воно й не дивно, адже серед багатьох речей, які тоді сталися, є і один з найвизначніших релізів в історії української ігрової індустрії. Саме 23 березня 2007 року на території України вийшов легендарний S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl від ігротворчої студії GSC Game World.

З цієї нагоди вітчизняні ігротворці привітали усіх фанатів тематичними зображеннями, і подякували за їхню підтримку протягом усіх цих років:

Ми вітаємо вас з 14-ою річницею виходу S.T.A.L.K.E.R .: Тінь Чорнобиля! Друзі, саме ви наповнюєте цей світ — своїми унікальними пригодами, історіями і творчістю, робите його чимось більшим ніж просто світом комп’ютерної гри. Ваша підтримка і міцне плече допомагає нам залишатися на ногах і продовжувати робити те, що ми робимо.

Ми щиро вітаємо розробників, і бажаємо їм успіхів у створенні довгоочікуваного S.T.A.L.K.E.R. 2, сподіватимемося, що проект зможе порадувати усіх фанатів та людей, незнайомих з серією.

До речі, не забудьте, що вже 26 березня о 18:00 (за київським часом) у межах заходу [email protected] розробники покажуть нам відео про створення проекту з демонстрацією своїх напрацювань.

А тим часом фанати продовжують ламати мізки над розгадкою нового шифру, який для них підготували GSC Game World. Розпочалося все з загадкових колод з картами, які на Новий рік у якості подарунку отримали різні видання. Серед них, до речі, були і ми. У відео нижче можна переглянути як ми розгадували першу загадку:

А поки про дату релізу та інші подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 ще нічого невідомо, радимо підтримати ігротворців, придбавши перші частини серії у Steam:

Читайте також

Інтерв’ю з Розробниками S.T.A.L.K.E.R. 2: MORGENSHTERN, російська в Трейлері, Валюта Гри, Системні Вимоги | OLDboi

Підсумки Е3 2021: Elden Ring, перемога Microsoft та передозування анонсами

E3 2021

Microsoft, S.T.A.L.K.E.R. 2 та присмак зради (підсумки E3) — #PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Гайпожер #3 (RendarosUA)

Відкрито передзамовлення S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде у квітні наступного року. Показали перший ігролад

S.T.A.L.K.E.R. 2

Xbox & Bethesda Showcase у виконанні PlayUA

S.T.A.L.K.E.R. 2 у грудні, збитковий Cyberpunk 2077, “Оскар” для Respawn — #PlayNews

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: