web analytics

Серйозний Сем знову йде надирати зади

Студія Croteam нарешті оголосила, що новачастина серії Serious Sam вийде у серпні 2020 року. Окрім цього, розробники поділилися свіжим трейлером:

Serious Sam 4 стане приквелом до минулих частин. Як і раніше, вас чекатимуть натовпи уже знайомих ворогів безголових солдатів, сиріанських биків-перевертнів, хнумів тощо. До них також додадуться нові, яких ґеймери ще не бачили. Окрім цього, гравці отримають купу зброї з можливістю кастомізації та кооператив на чотирьох гравців. До гри додали систему легіонів, завдяки якій на екрані користувача з’являтиметься до ста тисяч ворогів одночасно. 

Передзамовити гру у Steam можна вже зараз. Доступні дві версії — звичайна та deluxe, за купівлю якої ви додатково отримаєте ексклюзивний скін у вигляді автомата Томпсона, саундтрек у форматі .mp3 та lossless і цифровий артбук.

Реліз гри відбудеться для ПК і Google Stadia. Власники консолей зможуть спробувати четвертого Сема лише після 2021 року — усе через домовленість видавця та Google.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Serious Sam 4 позбулася підзаголовку Planet Badass

serious sam 4

У Serious Sam 4 вам дістанеться бойова машина Папи Римського

serious Sam 4

Автори Serious Sam 4 запустили цикл відео про створення серії

serious sam 4

Serious Sam 4 відклали до вересня

Serious Sam 4

Порадник ґеймера: Серпень 2020

Devolver Digital Direct у виконанні PlayUA

«Думками навиворіт 2» став найкасовішим мультфільмом усіх часів

p.ua.Думками на виворіт 2.1

Стартувало передзамовлення манґи «Dark Souls: Спокута. Том 1» від Mal`opus

p.ua.dark souls Спокута. Том 1