Що чекає Dead By Daylight у 2021 році?

Автори Dead By Daylight зі студії Behaviour Interactive вирішили порадувати своїх фанатів, і випустили перший щоденник розробки проекту. У ньому вони розповіли, які саме зміни чекатимуть на гравців у найближчому оновленні.

Передусім варто зазначити, що у грі повністю перероблять інтерфейс. Розміщення елементів тепер геть інше, а також з’являться нові корисні елементи. Розмір інтерфейсу теж можна буде налаштовувати. Також з’являться функції для стрімерів, які дозволять розміщувати на екрані вебкамеру або інші елементи прямої трансляції, не загороджуючи нічого важливого.

Окрім цього, автори гри вирішили надати їй більш реалістичного вигляду. Для цього вони оновили анімації героїв, тому тепер їх рухи будуть більш плавними та реалістичними. Механіка пересування героїв при цьому не постраждала. А ще для кращого вигляду буде оновлено графіку на деяких мапах.

Але крім графічних змін є й інші. Зокрема, у Dead By Daylight знову підбиратимуть гравців за рейтингом. У майбутньому за досягнення певного порогу рейтингу планують ввести нагороди. Самі ж рейтингові звання для вцілілих та убивць будуть відокремлені і здобувати їх треба буде окремо. А ще зміни торкнулися балансу та деяких аспектів гри за Клоуна, детальніше про них можна дізнатися у відео від ігротворців.

Читайте також

Франшиза “Зловісні мерці” повернеться до повного метру і, можливо, ігор

Dead by Daylight отримала повноцінний кросплей

Dead by Daylight

Оголошено ігри 2016 року, що сягнули мільйона продажів у Steam

PlayNews #229 — Quantum Break, Denuvo…

Bloodborne роблять для ПК… у стилі ігор PlayStation 1

Bloodborne

Ace Combat 7 продалася накладом у 2,5 млн примірників

Відбулася прем’єра шикарного релізного трейлера Hitman 3

Control з’явиться у Game Pass для ПК уже цього тижня

Control