За всесвітом Dead by Daylight створюють кооперативний PvE шутер

Студія Behaviour Interactive, творець Dead by Daylight, трохи розповіла про свої майбутні плани і навіть показала окремі шматочки майбутніх ігор. Зокрема повідомили, що її підрозділ Midwinter Entertainment активно праює над багатокористувацьким PvE шутером з кодовою назвою Project T .

Події розгорнуться у всесвіті Dead by Daylight, а граці візьмуть на себе роль зловмисників які потрапили у потойбічний всесвіт. Якщо всі вони прагнуть вижити, то доведеться тісно співпрацювати, оскільки місцевість повна небезпек та монстрів. Пересуватися по обширному регіону Blackwater доведеться на транспорті, проте перешкоджатимуть вам у цьому різноманітні аномалії на дорозі. Потрібно буде постійно шукати обхідні шляхи. Також розробники обіцяють якісно налаштований кооператив та атмосферу справжнього горору.

Project T перебуває на дуже ранньому етапі розробки, проте у прикладеному відео вже можна побачити деякі ігроладні футажі разом із концепт-артами.

Крім цього, самітній горор-спіноф Dead by Daylight, що розробляється Supermassive Games, The Casting of Frank Stone, отримав ігроладний трейлер. Його вихід планується пізніше цього року. Можливо, на одній із літніх конференцій нам скажуть його точну дату релізу.

Також учора Behaviour Interactive випустила багатокористувацький роуґлайк-шутер What the Fog на ПК в Steam, що коштує 124 гривні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

Розробників Alone in the Dark звільняють через погані продажі гри

alone in the dark

Творці Helldivers 2 розглядають можливість створення більших загонів гравців

helldivers 2

«Не бути як Kingdom Hearts чи Fortnite» — Helldivers 2 відкрита для кросоверів, які мають сенс

helldivers 2

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

У Helldivers 2 несподівано з’явилися бойові машини зі «Зоряних війн»

helldivers at

Кооперативну Content Warning безкоштовно роздають у Steam

Content Warning

Грайте DayZ разом з українською спільнотою OutLife

p.ua.dayz