Що показали у першому трейлері “Бетмена” Метта Рівза

Зі самого початку створення стрічки Метт Рівз наголошував, що його Бетмен буде значно більш детективно-орієнтованим, ніж більшість інших адаптацій. Перший повноцінний трейлер фільму, який починається зі звуків відмотування скотчу, залишається вірним цьому висловлюванню. Але це не означає, що у фільмі не буде екшену — його нам теж продемонстрували досить щедро. Потужне і традиційне для фільмів про людину-кажана “всі на одного”, погоні і автомобільні трюки, обмін “люб’язностями” з Жінкою-Кішкою, перестрілка з Пінгвіном: все виглядає досить “приземлено”, але у хорошому сенсі цього слова.

Окрім зазначеної основи сюжету — графічного роману “Довгий Гелловін” (Long Halloween) — у трейлері вже видно сюжетні шматочки інших відомих коміксів про Бетмена, зокрема “Рік Перший” (Year One) Френка Міллера, який до того було покладено у основу фільму Крістофера Нолана “Бетмен: Початок” (Batman Begins).  Втім, як повідомляють, здебільшого ми побачимо події “Року Першого” у нещодавно анонсованому серіалі-пріквелі для на HBO Max. Це під час презентації на DC FanDome повідомив сам Метт Рівз.

Ще один аспект який, який у кінофільмах часто залишали за кадром — нам показують грим, який Брюс Вейн наносить собі на повіки. Дивним чином у трейлері практично не видно дворецького  Альфреда у виконанні Енді Серкіса, але його чутно. Досить імовірно, що з персонажем ще просто нема достойних кадрів, адже перерва на карантин посеред зйомок сталася, коли відзнятого матеріалу було приблизно 25%. Втім, зйомки наразі вже відновлено — це одне з небагатьох великих фільмувань на території Великобританії, яким було видано санкцію на продовження зйомок за особливих умов. Серед таких — ізоляція знімальної групи і акторів у таку собі автономну  агломерацію, учасникам якої не можна буде виходити й соціалізуватися зі звичайними містянами. Свій Ґотем Метт Рівз знайшов переважно в Ліверпулі.

Одним з найбільших сюрпризів трейлеру можна назвати істотні натяки на те, що у цьому всесвіті вже є чи скоро з’явиться свій Джокер — банду з характерно розмальованими обличчями. Зазвичай Джокер з’являється саме на другому році діяльності Бетмена.

Серед речей, які можуть значити щось більше, а можуть просто бути великодками, також слід відмітити:

  • газетну статтю про арешт мафіозного боса Мароні, який зазвичай відіграє відчутну роль на початку діяльності Бетмена;
  • листівку від Ріддлера, на якій зображена сова — потенційний натяк на Суд Сов, які також відіграють важливу роль у грі Gotham Knights;
  • шифр на листівці, який поки що не розгадали;
  • натяк на лиходія Дволикого серед гриму банди.

Власне, показаний шифр і взагалі варіант Ріддлера дуже нагадує часто згадуваного у медіа серійного вбивцю Зодіака, включно з нехарактерним зазвичай для цього персонажа зовнішнім виглядом: маска, окуляри, куртка.

З інших впізнаваних ворогів Бетмена у трейлері можна побачити не менш реалістичні варіанти Жінки-Кішки і Пінгвіна у виконанні Зої Кравіц і Коліна Фаррелла відповідно. Перша постає поки що досить реалістичною крадійкою, та й Пінгвін поки що замість парасольки з гаджетами покладається на автомобіль і пістолет-кулемет IMI Micro Uzi.

А наприкінці трейлеру відмічено, що фільм вийде тільки в кінотеатрах. Схоже, що Warner Bros. рішуче і позитивно налаштовані щодо перспектив кінопрокату у 2021 році, хоча змагатися фільму доведеться з силою-силенною перенесених на цей рік з 2020-го блокбастерів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

DDrace Network

Пухнасті детективи, комп’ютерний вірус, смертельне любовне шоу — У що безкоштовно пограти у Steam?

Find Love or Die Trying

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Rival Rides

Жахастик до Геловіну, «Дагон» Лавкрафта, класична RPG — У що безкоштовно пограти у Steam?

We're Tethered Together

Варшавське повстання, ритм-паркур, фрукти-окупанти — У що безкоштовно пограти в Steam?

ПУТІН

Не бобри, але теж зубасті: ТОП-10 ігор про вампірів

Castlevania: Lords of Shadow