Що показали у першому трейлері “Бетмена” Метта Рівза

Зі самого початку створення стрічки Метт Рівз наголошував, що його Бетмен буде значно більш детективно-орієнтованим, ніж більшість інших адаптацій. Перший повноцінний трейлер фільму, який починається зі звуків відмотування скотчу, залишається вірним цьому висловлюванню. Але це не означає, що у фільмі не буде екшену — його нам теж продемонстрували досить щедро. Потужне і традиційне для фільмів про людину-кажана “всі на одного”, погоні і автомобільні трюки, обмін “люб’язностями” з Жінкою-Кішкою, перестрілка з Пінгвіном: все виглядає досить “приземлено”, але у хорошому сенсі цього слова.

Окрім зазначеної основи сюжету — графічного роману “Довгий Гелловін” (Long Halloween) — у трейлері вже видно сюжетні шматочки інших відомих коміксів про Бетмена, зокрема “Рік Перший” (Year One) Френка Міллера, який до того було покладено у основу фільму Крістофера Нолана “Бетмен: Початок” (Batman Begins).  Втім, як повідомляють, здебільшого ми побачимо події “Року Першого” у нещодавно анонсованому серіалі-пріквелі для на HBO Max. Це під час презентації на DC FanDome повідомив сам Метт Рівз.

Ще один аспект який, який у кінофільмах часто залишали за кадром — нам показують грим, який Брюс Вейн наносить собі на повіки. Дивним чином у трейлері практично не видно дворецького  Альфреда у виконанні Енді Серкіса, але його чутно. Досить імовірно, що з персонажем ще просто нема достойних кадрів, адже перерва на карантин посеред зйомок сталася, коли відзнятого матеріалу було приблизно 25%. Втім, зйомки наразі вже відновлено — це одне з небагатьох великих фільмувань на території Великобританії, яким було видано санкцію на продовження зйомок за особливих умов. Серед таких — ізоляція знімальної групи і акторів у таку собі автономну  агломерацію, учасникам якої не можна буде виходити й соціалізуватися зі звичайними містянами. Свій Ґотем Метт Рівз знайшов переважно в Ліверпулі.

Одним з найбільших сюрпризів трейлеру можна назвати істотні натяки на те, що у цьому всесвіті вже є чи скоро з’явиться свій Джокер — банду з характерно розмальованими обличчями. Зазвичай Джокер з’являється саме на другому році діяльності Бетмена.

Серед речей, які можуть значити щось більше, а можуть просто бути великодками, також слід відмітити:

  • газетну статтю про арешт мафіозного боса Мароні, який зазвичай відіграє відчутну роль на початку діяльності Бетмена;
  • листівку від Ріддлера, на якій зображена сова — потенційний натяк на Суд Сов, які також відіграють важливу роль у грі Gotham Knights;
  • шифр на листівці, який поки що не розгадали;
  • натяк на лиходія Дволикого серед гриму банди.

Власне, показаний шифр і взагалі варіант Ріддлера дуже нагадує часто згадуваного у медіа серійного вбивцю Зодіака, включно з нехарактерним зазвичай для цього персонажа зовнішнім виглядом: маска, окуляри, куртка.

З інших впізнаваних ворогів Бетмена у трейлері можна побачити не менш реалістичні варіанти Жінки-Кішки і Пінгвіна у виконанні Зої Кравіц і Коліна Фаррелла відповідно. Перша постає поки що досить реалістичною крадійкою, та й Пінгвін поки що замість парасольки з гаджетами покладається на автомобіль і пістолет-кулемет IMI Micro Uzi.

А наприкінці трейлеру відмічено, що фільм вийде тільки в кінотеатрах. Схоже, що Warner Bros. рішуче і позитивно налаштовані щодо перспектив кінопрокату у 2021 році, хоча змагатися фільму доведеться з силою-силенною перенесених на цей рік з 2020-го блокбастерів.

Читайте також

Потіште свою маму подарунком не тільки в день її народження

Зйомки “Бетмена” Метта Рівза офіційно завершились

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Найочікуваніші ігри року для Nintendo Switch

Теорія: нам не показали СПРАВЖНІЙ Загін Самогубців від Джеймса Ґанна

Загін Самогубців

Дата прем’єри третіх “Фантастичних звірів”, новий Ґріндельвальд і чому це не Колін Фаррелл

Зйомки “Бетмена” і “Відьмака” тривають попри карантин у Великобританії

У The Batman нас чекає погоня на мотоциклах від першої особи

У новому “Бетмені” з’являться Супермен і Диво-Жінка?

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: