Що показали у першому тизері нового сезону “Декстера”

Що-що, а повертати серіали гучно та красиво Showtime вміють: їх рекламна кампанія третього сезону культового “Твін Піксу” (Twin Peaks, наш огляд) — це зразок як можна підняти неабиякий ажіотаж при цьому практично нічого не проспойливши. Наразі ж черга повертатися за іншим культовим серіалом. “Декстер” (Dexter) закінчився у 2013 році на не дуже райдужній ноті, на яку тізер нового, дев’ятого, сезону натякає прямо, враховуючи на що дивиться з вікна головний герой. Втім, дроворубом Декстеру залишилось бути недовго і схоже що він радий цьому ані трохи не менше ніж глядач.

Чекати на десять нових серій улюбленого серіалу не так довго як здається — вони вийдуть вже восени 2021 року. Не дивлячись на повну зміну сеттінґу (перші вісім сезонів здебільшого відбувались у сонячному Маямі), тізер одразу декількома деталями натякає на те, що атмосфера серіалу буде збережена. Тут і те, що відображення Декстера схоже на одне з відомих промо-фото попередніх сезонів, і те що одягнений він у культову вже для прихильників серіалу термальну напівсинтетичну генлі-сорочку (Baby Thermal від фірми American Apparel) і звісно те, що у вікні окрім Декстера відображається хтось ще і цей хтось примотаний до столу вже традиційними для серіалу технічним скотчем та пакувальною плівкою.

Певним натяком, імовірно, є й вибір пісні, бо повний текст хіта Ніни Сімон “Don’t Let Me Be Misunderstood” наштовхує на багато цікавих думок у поєднанні з саме таким відеорядом.

До того ж, на другій стороні платівки на якому пісня була вперше випущена у 1964 році є ще одна пісня, “A Monster“.  Винесеним у заголовок чудовиськом у цій (на подив веселій для такої назви) пісні є брехня, а фінал попереднього сезону шоу який до останнього часу був фіналом всього серіалу називається як раз “Пам’ятаєте чудовиськ?” (Remember the Monsters?).

Ще у ній згадується листопад, тож досить імовірно це місяць в якому слід чекати новий сезон. Але це вже точно лише здогадка.

Читайте також

Огляд нових серіалів 2020-2021 року (ПАН КАРПАН)

Ігрова Кортана з’явиться в серіалі Halo

Нові фільми та серіали за мотивами ігор 2020 – 2022 (OLDboi)

Декстер повертається! Showtime замовила новий сезон серіалу

Dexter

Зйомки майже всіх американських серіалів призупинено через коронавірус

Дайджест нових серіалів. Телеканал Fox

ТОП-10 найкращих серіалів Netflix

Netflix вийшов на український ринок

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: