web analytics

Що є сенс встигнути взяти в останні дні літнього розпродажу на GOG?

Трохи більше доби залишилося щоб встигнути потішити себе на літньому розпродажі від GOG.com. А потішити є чим! Більш як 3500 пропозицій: ігри, DLC, всілякі цікавиники-приємності зі знижками до 90%. Розібратися в усьому цьому, сподіваємось, принагідно допоможе наш матеріал. Втім, якщо є настрій покопирастися в іграх, повний список всього що іде зі знижками є тут.

Insomnia Rewind: обмежені пропозиції кожну годину

Як і всі ці дні на головній сторінці можна знайти цікаві обмежені пропозиції, однак щоб встигнути всунути туди більше ігор в останні два дні GOG змінює їх чи не кожну годину і по 500 одиниць, тож є сенс слідкувати. Не слід також забувати і про безкоштовну роздачу гри VirtuaVerse.

Придбай гру, отримай DLC безкоштовно!

На момент виходу цієї статті залишається трохи менше години в цій цікавій акції, де окрім гри зі знижкою можна отримати ще DLC. В акції представлений широкий спектр ігор на будь-якого гравця: Little Nightmares, Trine 4: The Nightmare Prince (наш огляд, а тут трохи про DLC яке іде безкоштовним), Mortal Shell (про цей конкретний DLC читаємо тут), . Всього 11 пропозицій.

Бандл стратегій!

Поціновувачам жанру стартегій слід поспішити урвати один з 5000 наборів в які входять не лише антологія перших “Козаків” від легендарної української ігротворчої студії GSC Game World, а ще й Hard West та Krush Kill ‘N Destroy 2: Krossfire.

Колекції

Колекції де до ігор додаються сіквели або DLC у цьому розпродажі, звісно, багато, але сам GOG звертає нашу увагу переважно на дві: Alien: Isolation (наш огляд) з купою DLC та дилогію Curious Expedition. “Чужих” довго представляти не треба, а от остання серія — яскраві покрокові стратегії на історичну тематику в стилі бельгійських коміксів на кшталт “Тентена”.

Поціновувачів серії Worms зацікавить бандл з практично всіх основних ігор серії і те ж саме стосується Shadow Warrior та Serious Sam.

Консольна класика… і Oblivion (ну, хоч не Skyrim)

Окремий розпродаж всередині розпродажу присвячений ПК-портам консольних ігор та просто тим іграм, які також мали успіх на консолях. Тут є все від Metal Gear 1987 року від Хідео Коджіми до Control (наш огляд). А ще багацько файтинґів, ігор серії Tomb Raider та Doom 64.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Українські голоси та інші подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

s.t.a.l.k.e.r. 2 heart of chornobyl — the time of opportunities trailer

Розпочався Літній розпродаж у Steam

На GOG безкоштовно роздають Requiem: Avenging Angel

Історія успіху культових Козаків від GSC (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 06 095836

Marvel’s Avengers знімають з продажу

Marvel's Avengers: Definitive Edition

На GOG безкоштовно роздають набір цифрових скарбів до Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate III

Встигніть безкоштовно забрати українську Hell Division на GOG

Hell Division

Розпочався Steam Next Fest, де доступні 100+ нових демо

steam next fest