web analytics

ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: КВАНТУМНЕ ГАЛЬМО

Автор: Володимир Вітовський @vovatool

Любий щоденнику, надворі уже квітень, а я все не можу викинути геть різдвяну ялинку. Хоча із вже коричневої красуні давно опала хвоя, мені шкода білочку, яка прожила в дереві всю зиму. Клята тварина виїла всі горіхи з мого улюбленого торта!1! До речі, недавно для покупки стала доступною довгоочікувана Quantum Break, котра повинна була бути основною родзинкою на торті весняних релізів. АЛЕ БІСОВА БІЛКА ЗЖЕРЛА І ЇЇ!1Паля Тому сьогодні, мій щоденнику, розповім тобі чому людству потрібно бути на сторожі, коли мова йде про Quantum Break.

2916109-quantum-break-time-stop

Я вивчав англійську мову впродовж дванадцяти років, але вдалося мені це зробити з допомогою декількох місяців гри в Dota 2. Упевнено можу сказати, що мої знання відповідають рівню доктора наук. ОТАК, МАЗАФАКЄР!1! Перш за все, хотілося б перекласти назву Quantum Break, яка українською мовою звучить доволі мелодично і невимушено – Квантумне Гальмо. Гадаю, ліпшого варіанту перекладу годі шукати, бо він повністю відображає суть забавки, а саме головного персонажа – Джека Джойса.

Ну, подумайте, що зробили б ви, якби могли зупиняти час або переміститись на коротку дистанцію зі швидкістю блискавки? Пограбували банк, залишили друга роздягненим у публічному місці, просто залишили друга?.. Я, наприклад, об’ївся би морозивом, яке продають у нас на центральній прощі. До біса смачне, але й дороге, зараза! Проте Джек Джойс – відповідальна людина, яку цікавить лише порятунок людства. САМЕ ТОМУ ВІН ВБИВАЄ ЛЮДЕЙ ДЕСЯТКАМИ – ЦЕ Ж КОРИСНІШЕ, НІЖ ЇСТИ МОРОЗИВО!1! Точно гальмо! Давайте відкинемо зайві емоції і будемо мислити логічно: не буде нашого всесвіту – не буде морозива. Дііііііііідько, Джеку, ти мій герой! Невже я міг сумніватися щодо тебе?

Potato_harvest_and_farmers_Dieng

Шкода, що гравці так обкладають лайном Квантумне Гальмо. Хіба комусь потрібна та кнопка виходу із гри?! Якщо ти не можеш покинути забавку, то не повернешся до реального життя, де на тебе очікують: проблеми з другою половинкою, брак коштів та відповідальність за зроблені вчинки. КОМУ ПОТРІБНЕ ТЕ РЕАЛЬНЕ ЖИТТЯ?! Скоро всі будемо ходити з шоломами віртуальної реальності та садити помідори онлайн, а хтось – не лише помідори…

Квантумне Гальмо – це не лише гра, а й серіал, у якому грають чудові актори… Виконавці головних ролей харизматичні, емоційні та нікому не відомі! Ти можеш сказати, що десь їх бачив, але пригадати фільм тобі не вдасться. Скоріш за все, це через корів, яким вегетаріанці допомагають знищити наш вимір. Їм вигідно, щоб ніхто не знав персонажів гри, зробленої за сприяння Сема Лейка – картопляного месії! Джек Джойс вміє зупиняти час – це прямий натяк на те, що нам потрібно придумати машину часу, за допомогою якої ми б саджали ще більше бараболі! Головне встигнути до того, як корови розірвуть межу між всесвітами через нестачу картоплі!

windows_10_3

Заради спасіння нашого виду можна вже й Windows 10 встановити, адже Квантумне Гальмо працює лише на цій ОС. Ви думаєте: чому Remedy обмежили забавку лише цією операційкою? Відповідь доволі проста, потрібно тільки поглянути ближче. Гадаєте, що цифра нуль просто так схожа на картоплину? Чому б ще Microsoft пропускали дев’яту версію і одразу переходили до десятки? Це означає лише те, що часу в нас надзвичайно мало… Потрібно рятувати всесвіт будь-якими методами, тому що завтра ми можемо опинитися у вимірі, де над нами будуть домінувати корови.

Любий щоденнику, сьогодні я поділився з тобою своїми припущеннями, а заразом усвідомив багато чого нового. Наш світ доволі незвичний, але боротися за нього ми будемо до кінця – допоки всі ексклюзиви Xbox One не портують на ПК! Садити картоплю або встановити Windows 10 – обирати тобі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Дива сучасних кухонь: як вибрати ідеального помічника для приготування їжі

Автор: PlayUA

microwave 01

«Декстер: Первородний гріх» дедалі більше обростає сюжетними подробицями

Автор: Микола Єрьомін

dexteroriginalsin2024

ГІ*НО: враження від бети Concord

Автор: PlayUA

Concord

Барселона позаду. Наступна зупинка — Хунгароринг!

Автор: Андрій Присяжний

max rockatansky 3

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

Автор: Єрмаков Кірілл

steam

Новий генерал Росс, Семюель Стернс та червоний Галк. Що показали у трейлері фільму Captain America: Brave New World

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.capitan america bnw 12

Як грати в ігри на старому ноутбуці

Автор: PlayUA

01

9 липня 2024 — День жалоби за загиблими під час ракетного обстрілу «Охматдиту». Що можна зробити в цей день?

Автор: Микола Єрьомін