ЩОЗАШОУ — Агент Картер

Автор: Юра Лупул

Всім відомо, які грандіозні плани у Marvel на повнометражні кіноадаптації своїх коміксів. Крім того, вони продовжують розширювати присутність своєї інтелектуальної власності на ТБ. І от, після неоднозначних “Агентів Щита”, на телевізійні екрани приходить “Агент Картер”.

agent_carter_hayley_atwell-1920x1080

Історія Пеґґі Картер (Гейлі Етвел) — історія жінки, що працює на секретну організацію СНР (Стратегічний Науковий Резерв) в період холодної війни. Пеґґі шукає баланс між адміністративною роботою, яка є її прикриттям для більш особистих інтересів, та нормальним життям самотньої жінки в Америці ХХ століття.

В пілотному епізоді ми побачимо багато флешбеків з вже екранізованого “Першого месника” з Крісом Евансом, адже агент Картер є невід’ємною часткою лінійки коміксів про американського уберпатріота. Всім відома романтична лінія відносин Пеґґі та Стіва Роджерса. Смерть коханого принесла чимало болю, але одночасно зробила нашу героїню цілеспрямованою та відданою своїй справі. Також засвітився у пілоті і Говард Старк (Домінік Купер), судова справа над яким і розкачує події серіалу.

Словом, все по-марвелівськи канонічно. Дійові особи, декорації, спецефекти — все на дуже високому рівні. Життя Америки сорокових років минулого століття передано дуже прискіпливо. Одяг, технології, манерність, дивляться вельми автентично.

Видно, що боси каналу АВС, який клопочеться виробництвом серіалу, не поскупилися на пілотник. Сценарій писали Крістофер Маркус та Стівен МакФілі, які писали його для перших двох фільмів про капітана Роджерса, а також для сиквела Тора. Режисували Луіс Деспозіто та Джо Руссо, які також вже клопоталися повнометражками студії.

У підсумку ми отримали один з найкращих ТБ творінь Marvel (якщо судити за прем’єрним епізодом), який цікаво дивитись як поціновувачам першоджерела, так і пересічному глядачу. Серіал з першої спроби застрибнув на високий щабель якості і судячи з усього не збирається скидати обертів. До перегляду — однозначно рекомендується.

Останні огляди

Огляд Subnautica

90

Автор: Михайло Петрунів

Subnautica

Огляд фільму «Темні часи»

Автор: Данило Зозуляк

Темні часи / Darkest Hour (2018)

Огляд Warhammer: Vermintide 2

82

Автор: Роман Береговий

Warhammer: Vermintide 2

Огляд Metal Gear Survive

60

Автор: Владислав Папідоха

Metal Gear Survive

MSI Vigor GK40 та Interceptor DS300. Огляд комплекту для ґеймера

Автор: Зімін Антон

Клавіатура MSI Vigor GK40 та мишка Interceptor DS300. Огляд комплекту для ґеймера

Огляд фільму «Першому гравцю приготуватися»

63

Автор: Олег Куліков

Першому гравцю приготуватися / Ready Player One (2018)

Огляд фільму «Розкрадачка гробниць: Лара Крофт»

59

Автор: Володимир Вітовський

Розкрадачка гробниць: Лара Крофт / Tomb Raider (2018)

Огляд Q.U.B.E. 2

88

Автор: Анна Павленко

Q.U.B.E. 2