ЩоЗаШоу — Backstrom

Автор: Наталя Мельник

Детективи — чи не найпопулярніші персонажі телешоу. Від дивакуватого Коломбо до супер технологічних CSI-криміналістів, від загадкового вампіра-приватного детектива до чарівної зомбі- патологоанатома. Чим тільки не дивували нас автори проектів за тривалий вік телебачення.

І ось чергове детективне шоу на розгляд прискіпливому глядачу. Пані та панове, знайомтеся — Еверет „перековінькуйогоматері“ Бекстром — голова Портлендського відділку особливих злочинів.

BACKSTROM

Зразковий скурвий син

«Бекстром» (Backstrom) — американський детективний серіал, знятий за мотивами серії романів шведського письменника Лейфа Ґустава Віллі Персона (Leif Gustav Willy Persson), на замовлення 20th Century Fox Television для каналу FOX.

Лейтенат Бекстром (Rainn Wilson) — хороший детектив, за багато років служби в його доробку чимало розкритих гучних справ. Він справжній майстер свого ремесла, легенда портлендської поліції.

Screenshot_5

І бути б йому героєм в блискучих обладунках, якби не той факт, що Еверет Бекстром — мізантроп, соціопат, шовініст, расист, сексист, алкоголік, зовсім аморальний чолов’яга і просто скурвий син зі хворим серцем і купою інших болячок. Він жахливо виглядає і ще гірше пахне, не цурається порушувати закон, і за дармовий бурґер готовий поборотись навіть з безпритульним.

Та попри це Бекстром не терпить брехні. Наче маски, він приміряє на себе особу жертви чи злочинця і ні за що не зупиниться допоки винного не буде покарано.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Команда «Б» поспішає на допомогу

Разом зі своєю командою Еверет Бекстром розкриває найважчі злочини та вирішує власні не менш заплутані проблеми. До речі кожен член команди досконало прописаний і чудово втілений акторами серіалу.

Джентльмен криміналіст, детектив-проповідник, патрульний з великими амбіціями, хакер-красуня з загадковим минулим та молода кар’єристка, що наразі виконує роль няньки, адвоката і совісті для нашого героя — лише така дивна спілка могла зібратися довкола халамидника Бекстрома.

Вічно дощове місто з його велично похмурими будинками яскраво підкреслює вдачу головного героя. А мальовнича природа Ореґону контрастує з вічно п’яним та неохайним детективом.

https://www.youtube.com/watch?v=BgPUO2XlcA8

Цікаві детективні загадки, хороше почуття гумору, багаторівнева основна сюжетна лінія, ретельно підібраний акторський склад, роблять серіал Backstrom вельми захопливим проектом для справжніх поціновувачів добрих детективів.

Останні огляди

Огляд електросамоката Maxxter TEO MAX #ҐеймериТежЛюди

Автор: Зімін Антон

Maxxter TEO MAX

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Автор: Владислав Папідоха

Тенет

Враження від артбука «Світ гри The Last of Us. Частина 2»

Автор: Владислав Папідоха

Світ гри The Last of Us: Part 2

Топ за свої гроші. Огляд ПК-версії Horizon Zero Dawn

Автор: Олег Куліков

Дикий Схід. Огляд Ghost of Tsushima

88

Автор: Віталій Тарнавський

Ghost of Tsushima

Лара Крофт на максималках. Огляд коміксу «Пані Небезпека»

Автор: Задніпряний Павло

Пані Небезпека

HATOR APEX. Крісло маминої подруги. Огляд + РОЗІГРАШ

Автор: Зімін Антон

Hator Apex

The Disney Afternoon Collection. Поностальгуємо?! (Ретро-огляд)

Автор: Андрій Нагорний

The Disney Afternoon Collection