ЩоЗаШоу — Backstrom

Автор: Наталя Мельник

Детективи — чи не найпопулярніші персонажі телешоу. Від дивакуватого Коломбо до супер технологічних CSI-криміналістів, від загадкового вампіра-приватного детектива до чарівної зомбі- патологоанатома. Чим тільки не дивували нас автори проектів за тривалий вік телебачення.

І ось чергове детективне шоу на розгляд прискіпливому глядачу. Пані та панове, знайомтеся — Еверет „перековінькуйогоматері“ Бекстром — голова Портлендського відділку особливих злочинів.

BACKSTROM

Зразковий скурвий син

«Бекстром» (Backstrom) — американський детективний серіал, знятий за мотивами серії романів шведського письменника Лейфа Ґустава Віллі Персона (Leif Gustav Willy Persson), на замовлення 20th Century Fox Television для каналу FOX.

Лейтенат Бекстром (Rainn Wilson) — хороший детектив, за багато років служби в його доробку чимало розкритих гучних справ. Він справжній майстер свого ремесла, легенда портлендської поліції.

Screenshot_5

І бути б йому героєм в блискучих обладунках, якби не той факт, що Еверет Бекстром — мізантроп, соціопат, шовініст, расист, сексист, алкоголік, зовсім аморальний чолов’яга і просто скурвий син зі хворим серцем і купою інших болячок. Він жахливо виглядає і ще гірше пахне, не цурається порушувати закон, і за дармовий бурґер готовий поборотись навіть з безпритульним.

Та попри це Бекстром не терпить брехні. Наче маски, він приміряє на себе особу жертви чи злочинця і ні за що не зупиниться допоки винного не буде покарано.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Команда «Б» поспішає на допомогу

Разом зі своєю командою Еверет Бекстром розкриває найважчі злочини та вирішує власні не менш заплутані проблеми. До речі кожен член команди досконало прописаний і чудово втілений акторами серіалу.

Джентльмен криміналіст, детектив-проповідник, патрульний з великими амбіціями, хакер-красуня з загадковим минулим та молода кар’єристка, що наразі виконує роль няньки, адвоката і совісті для нашого героя — лише така дивна спілка могла зібратися довкола халамидника Бекстрома.

Вічно дощове місто з його велично похмурими будинками яскраво підкреслює вдачу головного героя. А мальовнича природа Ореґону контрастує з вічно п’яним та неохайним детективом.

https://www.youtube.com/watch?v=BgPUO2XlcA8

Цікаві детективні загадки, хороше почуття гумору, багаторівнева основна сюжетна лінія, ретельно підібраний акторський склад, роблять серіал Backstrom вельми захопливим проектом для справжніх поціновувачів добрих детективів.

Останні огляди

На піку слави. Огляд Forza Horizon 5

87

Автор: Володимир Вітовський

Forza Horizon 5

Позіхи з майбутнього. Огляд Battlefield 2042 (PS4)

57

Автор: Владислав Папідоха

Battlefield 2042

Крутий вчитель Яґамі. Огляд Lost Judgement

85

Автор: PlayUA

Lost Judgement

Продовження мандрівки — Огляд мультфільму «Енканто: Світ магії»

Автор: Владислав Папідоха

Енканто: Світ магії

Uncharted у космосі. Огляд Marvel’s Guardians of the Galaxy

74

Автор: Роман Береговий

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Психотерапія для детектива. Огляд Sherlock Holmes Chapter One

91

Автор: Олег Куліков

Sherlock Holmes Chapter One

Огляд Life is Strange: True Colors

78

Автор: Бортюк Володимир

Life is Strange: True Colors

Мов швейцарський годинник — Огляд Metroid Dread

92

Автор: Владислав Папідоха

Metroid Dread

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: