Шлякбитраф: звіт про українізацію всесвітів #19

“Я на годину запізнилось?” — подумало сонце, глипнувши на переведений уперед людський годинник, і на повну потужність розкрутило своє проміння, ревно намагаючись наздогнати час. “О, вже літо!” — подумали люди, поскидали із себе куртки та пальта й побігли на роботу в самих футболках… Так почався квітень, так починається цей звіт Шлякбитрафу за минулий місяць.

Облога

У березні ми добре попрацювали над Siege of Dragonspear, імпортували переклад і зараз прогрес становить 43,9%. Недалеко вже й половина, правда?

Заколот

Так сталося, що з двох ігор від New World Interactive більше нашої уваги припало на  Insurgency, і на 31 березня прогрес перекладу становив 59% (наша частка в цьому — 72%). Нагадуємо, що до локалізації цієї гри, а також  Day of Infamy можуть долучитися всі охочі.

Щось нове

Доки одні розробники зосереджено доробляють свої обіцяні проекти, а другі, зачувши тему локалізації, маніряться, як дівки на першій дискотеці, то Fullbright охоче погодилися на локалізацію Gone Home. Ми вирішили, що візьмемося за неї щойно буде готова хоча би Insurgency.

Плаский світ

Минулого року Шлякбитраф вирішили зробити експеримент і перекласти книжку. Нею стала The Colour of Magic відомого британського автора Террі Пратчетта. Хоч знайти видавця нам так і не пощастило, бо одні не були зацікавлені, а до інших дрібку не встигли (запізно довідалися), та сподіваємося, що наша праця все ж не залишиться даремною і принесе читачам задоволення. Цілком можливо, що офіційний переклад вдасться навіть десь трохи ліпшим, бо його автор матиме більше мотивації, але для нас “Барва чарів” — неабияка гордість. Наш переклад можна завантажити з толоки “Гуртом”. Бажаємо приємного читання!

Новобранці

У березні нас стало на троє більше. До нас долучилася Марина Піщалковська і Костянтин Тишковець. Але це тільки двоє, скажете ви. А ще хто? Про це читайте далі.

Срібноголоса зірка

До Шлякбитрафу вже приєднуються навіть зірки. Так-так, штат перекладачів поповнила українська співачка VETA! Ми вже навіть розмріялися, що відриємо власну студію звукозапису.

Абзац слави

Що би робили без невтомних перекладачів, які витрачають своє дозвілля не на сім’ю, друзів чи активний відпочинок, а на те, щоб ігри мали чудову українську локалізацію? Тож подякуймо їм усім щиро за працю, а особливо Юрію Бісику, Олексієві Іванову та Олі Хмельницькій.

Підтримайте нас

Якщо Ви:

  • бажаєте долучитися до нашої команди
  • можете допомогти нам фінансово
  • маєте ділові пропозиції

пишіть на [email protected].

Щиро дякуємо всім, хто нас підтримує! Українізація всесвітів триває!

Читайте також

Хотіли ігор на PS5 українською? Frogwares уже про все подбали

Вальгалла для перекладачів: історія одного проекту

Стратегія Tooth and Tail отримала офіційну українську локалізацію

Streets of Rage 4 отримала офіційну українську локалізацію!

Стрім Kingdom Come: Deliverance з українською локалізацією

Disco Elysium має шанс отримати українську локалізацію

Insurgency: Sandstorm вийде у вересні

Insurgency: Sandstorm

Insurgency: Sandstorm вийде без самітного режиму

Insurgency Sandstorm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: