Шифр S.T.A.L.K.E.R. 2 нарешті розгадали!

Скільки ж часу минуло, вже й важко згадати… Фанати активно спільними зусиллями розгадували шифр, який було оприлюднено на сайті S.T.A.L.K.E.R. 2 ще при анонсі гри. Щоправда, це було того варте.

Якщо не пам’ятаєте, як просувалася ця справа, то радимо переглянути наші минулі новини стосовно шифру:

Отож, якщо ви в курсі усіх попередніх подій, то ви знаєте, що минулого разу все зупинилося на зображенні, яке можна було отримати на офіційному сайті гри. Фанати все ж таки зрозуміли підказки розробників, і знайшли в оригінальному S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля останню частину розгадки, нею виявилося число 233. Далі залишилося зібрати пазл докупи. Гравці поєднали код з початкової версії сайту гри “2.0.2.1.” зі знайденими шматками розгадки і додали в кінці “.com”. Виявилося, що увесь цей час розробники чекали, коли щасливчики перейдуть на цей сайт і заберуть свої призи.

Всього призи отримали 100 чоловік, розлетілися подарунки від GSC Game World майже миттєво. Перший, хто потрапив на сайт, і заповнив анкету, отримає ігровий комп’ютер від комппанії Invasion Lab у стилістиці гри, не названий внутрішньоігровий сюрприз, постер з підписом Сергія Григоровича,  антологію S.T.A.L.K.E.R., та брендову толстовку. Інші переможці, в залежності від зайнятого місця, отримають щось із вищеперерахованих речей, окрім ігрового ПК, звісно.

Варто сказати, що розробники змусили фанатів непогано так подумати, але тепер ці сто чоловік дійсно стали легендами Зони. Навіть страшно уявити, що розробники підготували для нас ще.

Також у офіційному Discord-сервері гри повідомили, що завтра протягом дня має з’явитися запис від розробників. Що саме це буде — загадка для всіх. Можливо, творці гри просто привітають переможців, а може нарешті поділяться подробицями про гру. Але не будемо гадати, час покаже.

Читайте також

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вітають усіх з Гелловіном новим (ну майже) музичним відео

S.T.A.L.K.E.R. 2, Stalker 2

У S.T.A.L.K.E.R. 2 будуть локації з Call of Prypiat?

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 та Halo Infinite, анонс Fable і нової RPG від Obsidian — PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R.2. Все, що відомо про STALKER 2 (OLDboi)

У трейлері S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли уривок з поеми Тараса Шевченка

Вийшов перший трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker

Головний програміст S.T.A.L.K.E.R. повернувся в GSC Game World