Скільки ексклюзивів влізе на SSD PS5? Вимірюємо у Demon’s Souls Remake та Spider-Man: Miles Morales

Sony продемонстрували нам чимало ігор, які з’являться найближчим часом на PlayStation 5. От тільки скільки місця вони займатимуть поки таємниця. Але на сторінках деяких проектів поступово почала з’являтися ця інформація.

На даний момент відомо скільки місця на консолі займуть Demon’s Souls Remake та Spider-Man: Miles Morales. Першій знадобиться 66 ГБ, що забере 8% вашого вічнотвердого накопичувача. Miles Morales у свою чергу потребуватиме 50 ГБ. Втім, Ultimate-видання, куди ввійде оновлена версія оригінальної Marvel’s Spider-man, займе аж 105 ГБ (12,7% пам’яті консолі).

Само собою, зазначений на сторінці і фактичний розмір гри можуть різнитися навіть на десятки гігабайт. Тож можна припустити, що тут так само зазначено більше потрібного місця, ніж ігри займатимуть насправді. Втім, цьогорічні Final Fantasy 7 Remake та The Last of Us 2 займали цілком реальних 90 і 93 ГБ відповідно, тому якщо не цього, то наступного року ви ризикуєте відчути не лише швидкість, а й тісноту свого SSD.

Нагадуємо, що PS5 коштуватиме в Україні 15 999 гривень, а версія без дисководу — 12 999 грн. На полицях наших крамниць консоль з’явиться вже 19 листопада.

Читайте також

Epic Games пропонували Sony 200 мільйонів за ексклюзиви PlayStation

Дефіцит PS5 триватиме до середини 2022 року

SEGA анонсувала продовження “cудового бойовика” Judgement

Петиція за сиквел Days Gone зібрала понад 100 тисяч підписів

Days Gone

Оголошено ігри, які отримають підписники PS Plus у травні

Godfall може вийти на PlayStation 4

Godfall

Дорелізний стрім Returnal (PS5)

Розробники Destiny працюють над новою грою для PlayStation

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: