Скільки ексклюзивів влізе на SSD PS5? Вимірюємо у Demon’s Souls Remake та Spider-Man: Miles Morales

Sony продемонстрували нам чимало ігор, які з’являться найближчим часом на PlayStation 5. От тільки скільки місця вони займатимуть поки таємниця. Але на сторінках деяких проектів поступово почала з’являтися ця інформація.

На даний момент відомо скільки місця на консолі займуть Demon’s Souls Remake та Spider-Man: Miles Morales. Першій знадобиться 66 ГБ, що забере 8% вашого вічнотвердого накопичувача. Miles Morales у свою чергу потребуватиме 50 ГБ. Втім, Ultimate-видання, куди ввійде оновлена версія оригінальної Marvel’s Spider-man, займе аж 105 ГБ (12,7% пам’яті консолі).

Само собою, зазначений на сторінці і фактичний розмір гри можуть різнитися навіть на десятки гігабайт. Тож можна припустити, що тут так само зазначено більше потрібного місця, ніж ігри займатимуть насправді. Втім, цьогорічні Final Fantasy 7 Remake та The Last of Us 2 займали цілком реальних 90 і 93 ГБ відповідно, тому якщо не цього, то наступного року ви ризикуєте відчути не лише швидкість, а й тісноту свого SSD.

Нагадуємо, що PS5 коштуватиме в Україні 15 999 гривень, а версія без дисководу — 12 999 грн. На полицях наших крамниць консоль з’явиться вже 19 листопада.

Читайте також

Sony збирається придбати аніме-сервіс Crunchyroll майже за $1 млрд

Demon’s Souls на PS5: новий геймплейний трейлер та свіжі подробиці рімейку

Days Gone “потовстішає” напередодні виходу PS5

No Man’s Sky безкоштовно оновлять для PS5 та Xbox Series

No Man’s Sky

Sony оновила мобільний додаток PlayStation

PlayStation App

Що треба знати перед грою в Demon’s Souls (OLDboi)

PS+ Collection, ігри за підпискою в листопаді та інші подробиці

PlayStation 5 продається у 168 (!) разів краще за PS4

Playstation 5