Скільки заробляє керівник Nintendo?

Nintendo днями оприлюднила звіт, де було розкрито заробітки президента й директорів компанії за минулий рік (фінансовий, не календарний). Тут варто нагадати, що фінансовий рік у Японії, як і в багатьох інших країнах, закінчився 31 березня, тобто всі здобутки The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (10 млн примірників тільки за перший тиждень!) поки ніяк не позначилися на гаманцях керівників “Великої N”.

Згідно цього звіту, президент Nintendo Шюнтаро Фурукава за минулий рік заробив 362 млн єн, що дорівнює десь 2,51 млн доларів США.  Слідом за ним очікувано йде легендарний Шіґеру Міямото, який наразі є почесним директором і творчим керівником. Творець Mario, The Legend of Zelda та інших класичних ігор Nintendo заробив 292 млн єн (2,02 млн $). Варто зауважити, що безпосередньо зарплатнею з них є трохи більше 600 тисяч доларів, а все інше — премія за результатами річного продажу ігор. А найменше серед директорату компанії заробив Ко Шіота — 910 000 $.

Багато це чи ні, зважаючи, що ми говоримо про одну з найбільших ігрових компаній світу — це вже вирішуйте самі. Для порівняння базова зарплатня Боббі Котика скаладає 875 000 $ (до 2021 року вона була вдвічі більшою), а річні премії він розголошувати не любить. Востаннє на широкий загал така інформація просочилася в 2020, коли Боббі Котик отримав понад 154 млн доларів!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo хоче засудити розробників емулятора Switch

маріо

Педро Паскаль отримав премію Гільдії Кіноакторів за роль у серіалі The Last of Us

p.ua.Педро Паскаль

Коли ви востаннє купували фізичну версію гри?

physical

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Філ Спенсер хоче бачити ігри Sony й Nintendo на Xbox

helldivers 2

Чутки: Наступника Switch відклали на початок 2025 року

Nintendo Switch 2

Українську гру Hollow Home номінували на Studio Award у рамках GDWC

hollow home

Take-Two Interactive продовжує чудово заробляти на GTA V та мобільних іграх

take two

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: