Скучили за вусатим сантехніком? Тоді мультфільм і мобільна гра для вас!

Сьогодні Nintendo оголосила про те, що найближчим часом у нашому житті стане трохи більше Маріо. Найцікавіше те, що обидва майбутні продукти будуть доступними для широких мас і вам не обов’язково мати консоль від Nintendo, щоби познайомитися з ними. Мова йде про мультфільм та мобільну гру у всесвіті Маріо.

Про мультфільм поки відомо зовсім небагато. Його створюватиме студія Illumination, що відома такими мультфільмами, як: «Нікчемний я» та «Таємне життя домашніх тварин». Ця студія в останні роки довела свою здатність видавати на гора пристойні роботи, які рідко вражають сценарною роботою, але подобаються публіці завдяки хорошій анімації та пам’ятних персонажах, а ще вони приносять прибуток. Видаватиме мультфільм компанія Universal Pictures. Дата виходу поки невідома, розказали тільки про плани встигнути до Олімпійських ігор 2020 у Токіо.

Що ж до гри, то нею стане Mario Kart Tour, що з’явиться як на пристроях з iOS, так і на Android-девайсах. Інформації про неї ще менше, розказали тільки, що вийде вона десь у березні 2019.

Читайте також

Стрім Super Mario 3D All Stars

Super Mario 3D All Stars

Племена гунів фарбували одяг… за рецептами з The Legend Of Zelda

У мережу потрапив початковий код класичних ігор Nintendo

Mario

За що варто поважати Nintendo?

Інтерв’ю з Nintendo пішло не за планом

1-2-Switch / PlayUA

У Nintendo eShop також запустили весняний розпродаж

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 06: Resident Evil Remake (2002)

Resident Evil Remake (2002)

Екс-президент Nintendo спробує врятувати GameStop від банкрутства

Reggie Fils-Aimé

Популярне