Skull & Bones жива! У мережу ненадовго потрапили кілька хвилин відео з гри

Про багатостраждальну Skull & Bones, яку кількаразово відкладали і чию розробку навіть одного разу перезапустили, давно не було чути. Аж ось, у мережу потрапили кілька хвилин вступного відео з гри. Такі показують тестувальникам або журналістам під час превʼю сесій перед запуском гри. Тільки зараз його уже не знайти, адже Ubisoft швиденько підчистила усі сліди.

За словами свідків, стан гри на злитому відео мало різниться від того, що журналістам показували на превʼю сесії у 2018 році. Морські бої у грі динамічні, а перестрілки між кораблями практично безперервні. Усі виконувані вашою командою дії на кораблі детально анімовані, через що корабель виглядає як великий живий організм. Як капітан, ви тільки керуєте усіма процесами і не берете в них участі особисто.

Втім, не слід думати, що команда безкінечно виконуватиме всю брудну роботу, живучи божим духом. Вам доведеться постійно тримати на кораблі запас харчів та інших ресурсів, що потрібні команді для життя. Інакше та втратить мораль, збунтується та позбавить вас капітанства.

У порівнянні з превʼю версією 2018 року, тут кораблі схоже не мають унікальних ультимативних здібностей з тривалою перезарядкою. У всякому разі у відео про це не згадують. Як і не розповідають як проходить абордаж, адже у тій-таки превʼю версії він був всього-лиш катсценою.

Система репутації у Skull & Bones будуватиметься на очках Поганої Слави, яку можна буде здобувати через виконання контрактів. Чим більшу у вас Поганої Слави, тим більше контрактів вам буде доступно. Відповідно до відео, контракт може виконувати група з трьох осіб. А репутацію можна буде здобувати також шукаючи скарби та виконуючи інші активності.

Буде у грі й можливість кастомізувати персонажа, щоб бути найкрасивішим капітаном серед всіх.

Поки не відомо наскільки свіжим є злите відео зі Skull & Bones. Адже це може бути білд дворічної давнини. Втім, схоже зовсім скоро ми почуємо про гру ще раз, але вже з вуст розробників. Про це натякає твіттер-акаунт гри, а ще скоро червень — період великих ігрових презентації. Тримаємо руку на пульсі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

І чужому научайтесь… Огляд The Crew Motorfest

The Crew Motorfest

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

PlayUA проти раку | Стрім R6S Sixth Guardian x Worldwide Cancer Research

1 start page 1920x1080

Beyond Good & Evil може отримати ювілейне перевидання

beyond good and evil

Capcom продемонструвала ґеймплей нової героїні у Street Fighter 6 — шанувальниці отрут А.К.І

акі

Immortals Fenyx Rising обійдеться без продовження

Бета Assassin’s Creed Jade почнеться у серпні

Assassin’s Creed Jade

CD Projekt RED стала найдорожчою студією Європи. Знову

cdpr 1920x1080 blank

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: