Skull & Bones жива! У мережу ненадовго потрапили кілька хвилин відео з гри

Про багатостраждальну Skull & Bones, яку кількаразово відкладали і чию розробку навіть одного разу перезапустили, давно не було чути. Аж ось, у мережу потрапили кілька хвилин вступного відео з гри. Такі показують тестувальникам або журналістам під час превʼю сесій перед запуском гри. Тільки зараз його уже не знайти, адже Ubisoft швиденько підчистила усі сліди.

За словами свідків, стан гри на злитому відео мало різниться від того, що журналістам показували на превʼю сесії у 2018 році. Морські бої у грі динамічні, а перестрілки між кораблями практично безперервні. Усі виконувані вашою командою дії на кораблі детально анімовані, через що корабель виглядає як великий живий організм. Як капітан, ви тільки керуєте усіма процесами і не берете в них участі особисто.

Втім, не слід думати, що команда безкінечно виконуватиме всю брудну роботу, живучи божим духом. Вам доведеться постійно тримати на кораблі запас харчів та інших ресурсів, що потрібні команді для життя. Інакше та втратить мораль, збунтується та позбавить вас капітанства.

У порівнянні з превʼю версією 2018 року, тут кораблі схоже не мають унікальних ультимативних здібностей з тривалою перезарядкою. У всякому разі у відео про це не згадують. Як і не розповідають як проходить абордаж, адже у тій-таки превʼю версії він був всього-лиш катсценою.

Система репутації у Skull & Bones будуватиметься на очках Поганої Слави, яку можна буде здобувати через виконання контрактів. Чим більшу у вас Поганої Слави, тим більше контрактів вам буде доступно. Відповідно до відео, контракт може виконувати група з трьох осіб. А репутацію можна буде здобувати також шукаючи скарби та виконуючи інші активності.

Буде у грі й можливість кастомізувати персонажа, щоб бути найкрасивішим капітаном серед всіх.

Поки не відомо наскільки свіжим є злите відео зі Skull & Bones. Адже це може бути білд дворічної давнини. Втім, схоже зовсім скоро ми почуємо про гру ще раз, але вже з вуст розробників. Про це натякає твіттер-акаунт гри, а ще скоро червень — період великих ігрових презентації. Тримаємо руку на пульсі.

Читайте також

Підгледіли у Valorant: Новий оперативник Rainbow Six Siege спеціалізуватиметься на димових завісах

Rainbow Six Siege

Roller Champions вигулькнула практично нізвідки і вийде за 3 дні

Roller Champions

Підпискові сервіси Ubisoft потраплять і на PlayStation

Rainbow Six

Ось-ось вийде: Skull & Bones отримала віковий рейтинг в Південній Кореї

Skull & Bones

Найкращий рік Far Cry: Фінансовий стан Ubisoft погіршився, але загалом у неї все добре

Far Cry 6

Ubisoft знову подорожчала через нові чутки про можливий продаж компанії

Ubisoft

Ремейк Prince of Persia: The Sands of Time повертається до батьківської студії

Prince of Persia: The Sands of Time

Ubisoft Store отримав регіональні ціни в гривнях

latest electronic games debut at e3 expo

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: