Skywind – трейлер “Туга”

Команда, що складається зі шанувальників серії The Elder Scrolls загалом та TES III Morrowind зокрема продовжують роботу над амбітним проектом Skywind. Його метою є відтворення цілої третьої частини “Древніх сувоїв” на більш сучасному рушії. У процесі було створено з нуля усі ігрові надбання: текстури, моделі, локації тощо. Окрім того, фанати планують до релізу Skywind озвучити усі ігрові діалоги, для чого залучили чималу кількість акторів. Новий трейлер під назвою “Туга”, який показує містечко, з якого починали свої пригоди усі Нереварини, покликаний продемонструвати прогрес команди і навіяти трохи ностальгії шанувальникам TES III Morrowind.

До речі, з нещодавно опублікованого запису в блозі Skywind можна довідатися чимало цікавого про початок розробки цього амбітного проекту. Так невдовзі після релізу п’ятої частини “Древніх сувоїв” кілька фанатів зібралося докупи, аби портувати TES III Morrowind на рушій нової гри. Та згодом ідея переросла у більш глобальний задум, і вже сьогодні над проектом у тій, чи іншій мірі працюють сотні талановитих осіб: дизайнери, художники, актори, композитори тощо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Ми зробимо з Redfall хорошу гру»: Керівник Bethesda вірить у світле майбутнє провального шутера

Redfall

Автори The Elder Scrolls Online працюють над новою MMО для Xbox

TES Online

Стрім настільного Skyrim

Skyrim

У Skyrim тепер є система Nemesis, як у Shadow of Mordor

Shadow of Skyrim

Фанати зібрали книгу спогадів до 20 річниці з виходу TES III: Morrowind

Morrowind

Skyrim незабаром вийде знову

Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim – секрети і відсилки | Бюро деталей від Nikattica

skyrim facts play ua

Ось як The Elder Scrolls V: Skyrim виглядала б на PS1

Skyrim

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: