Sony не вважає Xbox Game Pass конкурентом

Головний виконавчий директор Sony Interactive Entertainment, Джим Раян, не розглядає Xbox Game Pass як конкурента. Про це повідомляє видання Insider Gaming, посилаючись на анонімні джерела.

Нещодавно Джим Раян проводив Q&A сесію зі співробітниками своєї компанії. Під час неї він говорив про конкуренцію на ринку. І коли з аудиторії пролунало запитання щодо Game Pass, то відповів, що той має меншу кількість підписників, аніж PlayStation Plus. Також він окремо звернув увагу на те, що Sony за 2 роки продала більше приставок PlayStation 5, аніж Xbox Game Pass набрав підписників за 6-7.

Нам лише трохи не вистачає до 50 мільйонів підписників, у той час як у них їх трохи більше за 20 мільйонів. Але нам усе ще потрібно працювати над тим, щоб збільшувати ці числа.

Звичайно, офіційних підтверджень таких заяв ми не отримаємо. Особливо зважаючи на те, що Sony зараз активно виступає проти угоди між Microsoft та Activision Blizzard. А подібні заяви дещо шкодять позиції PlayStation як нещасної платформи, яка геть змарніє без проєктів компанії Activision Blizzard.

Нагадуємо, що Microsoft планує реалізувати придбання Activision Blizzard у 2023 році, однак поки гарантій цього немає, адже нещодавно Федеральна торгова комісія також подала судовий позов, щоб не дати цьому статися.

Читайте також

Британці вважають, що ексклюзивний CoD не вигідний Microsoft

cod

Sony стала найкращим видавцем 2022 року за версією Metacritic

sie

Microsoft розширює програму допомоги для інді-розробників

1id@xboxmain

Магазин мобільних ігор Xbox можуть запустити у 2024

xbox mobile store

Valheim вже доступна на Xbox та у GamePass

Valheim

Ігролад Шоу — пілотний випуск наживо 🥰

purple and blue neon gamer youtube banner

Дорожезно, зате «Вау!» — Огляд PlayStation VR2

PlayStation VR2

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: