web analytics

Sony не вважає Xbox Game Pass конкурентом

Головний виконавчий директор Sony Interactive Entertainment, Джим Раян, не розглядає Xbox Game Pass як конкурента. Про це повідомляє видання Insider Gaming, посилаючись на анонімні джерела.

Нещодавно Джим Раян проводив Q&A сесію зі співробітниками своєї компанії. Під час неї він говорив про конкуренцію на ринку. І коли з аудиторії пролунало запитання щодо Game Pass, то відповів, що той має меншу кількість підписників, аніж PlayStation Plus. Також він окремо звернув увагу на те, що Sony за 2 роки продала більше приставок PlayStation 5, аніж Xbox Game Pass набрав підписників за 6-7.

Нам лише трохи не вистачає до 50 мільйонів підписників, у той час як у них їх трохи більше за 20 мільйонів. Але нам усе ще потрібно працювати над тим, щоб збільшувати ці числа.

Звичайно, офіційних підтверджень таких заяв ми не отримаємо. Особливо зважаючи на те, що Sony зараз активно виступає проти угоди між Microsoft та Activision Blizzard. А подібні заяви дещо шкодять позиції PlayStation як нещасної платформи, яка геть змарніє без проєктів компанії Activision Blizzard.

Нагадуємо, що Microsoft планує реалізувати придбання Activision Blizzard у 2023 році, однак поки гарантій цього немає, адже нещодавно Федеральна торгова комісія також подала судовий позов, щоб не дати цьому статися.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Питайте в Sony, ми тільки за»: Хідетака Міядзакі хоче Bloodborne на ПК

bloodborne

Ігри Xbox Game Studios були найпопулярнішими на PlayStation у травні

Phil Spencer

На PS5 нарешті з’явиться голосовий чат Discord

PlayStation Discord

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6

«Створити консоль можна швидше, ніж гру». Архітектор PS5 не хоче зростання циклу розробки відеоігор

Марк Церні

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

Astro Bot стане першою грою Sony з офіційною українською локалізацією!

astrobot