Федеральна торгова комісія подала судовий позов, щоб заблокувати угоду між Microsoft та Activision Blizzard

Федеральна торгова комісія подала судовий позов з метою заблокувати угоду Microsoft про купівлю Activision Blizzard за 68,7 мільярдів доларів. Про це стало відому з пресрелізу, який випустила комісія.

Раніше ми вже писали про те, що Федеральна торгова комісія має наміри подати судовий позов, однак на той момент достовірної інформації не було. Цей судовий позов значно ускладнить закриття угоди між Microsoft та Activision Blizzard.

Microsoft вже показували, що вони можуть й будуть забирати ігровий контент з платформ своїх суперників. Сьогодні ми маємо на меті зупинити Microsoft, аби вони не отримали повний контроль над провідною незалежною ігровою студією та не почали використовувати її з ціллю нашкодити конкуренції на багатьох динамічних і швидкозростаючих ігрових ринках.

— Холлі Ведова, директор директора Бюро конкуренції Федеральної торгової комісії

Microsoft, в свою чергу, намагалися запобігти цьому. Компанія навіть пообіцяла випускати Call of Duty на консолях Nintendo, якщо угода буде успішною. Крім того, у інтерв’ю для Wall Street Journal, президент Microsoft, Бред Сміт, розповів, що «Sony виявилася найгучнішим противником» угоди. Він порівняв ставлення Sony до цієї угоди з тим, як Blockbuster, компанія, що займалася продажем та прокатом відео контенту, сприйняла популяризацію Netflix.

Хоча ми вірили в те, що можемо закрити цю угоду мирно, ми повністю впевнені в нашій справі та цілком вітаємо можливість представити нашу справу в суді.

— коментар від представників Microsoft

Віце-президент комунікацій Microsoft, Фрак Шоу, опублікував у своєму Твіттері посилання на документ Get The Facts: How Microsoft is Committed to Growing Gaming Communitie, у якому розписується позитивний вплив Microsoft на ігрові студії та їх плани щодо Call of Duty.

Читайте також

Microsoft звільнить 10 000 співробітників

microsoft build

Наприкінці січня пройде перший Xbox Direct. Але Starfield там не покажуть

Xbox

Три наступних гри Bethesda не вийдуть на PlayStation

starfield

Федеральна торгова комісія може оскаржити угоду між Microsoft та Activision Blizzard

microsoft

Blizzard повністю йде з Китаю

Xbox Original – перша консоль Microsoft в Україні (Таємна кімната)

xbox original перша консоль microsoft в Україні

Microsoft хоче додати можливість погіршувати графіку на консолях Xbox

Xbox

Сценарист Horizon: Forbidden West приєднався до розробки нової Fable

Fable 2020

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: