Федеральна торгова комісія подала судовий позов, щоб заблокувати угоду між Microsoft та Activision Blizzard

Федеральна торгова комісія подала судовий позов з метою заблокувати угоду Microsoft про купівлю Activision Blizzard за 68,7 мільярдів доларів. Про це стало відому з пресрелізу, який випустила комісія.

Раніше ми вже писали про те, що Федеральна торгова комісія має наміри подати судовий позов, однак на той момент достовірної інформації не було. Цей судовий позов значно ускладнить закриття угоди між Microsoft та Activision Blizzard.

Microsoft вже показували, що вони можуть й будуть забирати ігровий контент з платформ своїх суперників. Сьогодні ми маємо на меті зупинити Microsoft, аби вони не отримали повний контроль над провідною незалежною ігровою студією та не почали використовувати її з ціллю нашкодити конкуренції на багатьох динамічних і швидкозростаючих ігрових ринках.

— Холлі Ведова, директор директора Бюро конкуренції Федеральної торгової комісії

Microsoft, в свою чергу, намагалися запобігти цьому. Компанія навіть пообіцяла випускати Call of Duty на консолях Nintendo, якщо угода буде успішною. Крім того, у інтерв’ю для Wall Street Journal, президент Microsoft, Бред Сміт, розповів, що «Sony виявилася найгучнішим противником» угоди. Він порівняв ставлення Sony до цієї угоди з тим, як Blockbuster, компанія, що займалася продажем та прокатом відео контенту, сприйняла популяризацію Netflix.

Хоча ми вірили в те, що можемо закрити цю угоду мирно, ми повністю впевнені в нашій справі та цілком вітаємо можливість представити нашу справу в суді.

— коментар від представників Microsoft

Віце-президент комунікацій Microsoft, Фрак Шоу, опублікував у своєму Твіттері посилання на документ Get The Facts: How Microsoft is Committed to Growing Gaming Communitie, у якому розписується позитивний вплив Microsoft на ігрові студії та їх плани щодо Call of Duty.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Xbox оприлюднив перелік своїх ігор, що вийдуть на консолях Nintendo та Sony цієї весни

минулі ексклюзиви xbox

Take-Two Interactive продовжує чудово заробляти на GTA V та мобільних іграх

take two

Ubisoft розчарована продажами Assassin’s Creed для VR, уся надія тепер на Codename Red

Assassin’s Creed red

Microsoft повідомить про смерть Xbox наступного тижня? — #PlayNews

pn new 03

Microsoft випускатиме свої ігри на Switch і PlayStation 5. І це правильно

starfield intothestarfield

Датамайнери знайшли натяки на порти Hi-Fi Rush для Nintendo Switch та PlayStation 5

hi fi chai.png

Компанією Blizzard керуватиме колишня менеджерка Call of Duty

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: