Sony підтверджує закриття LittleBigPlanet 3

Сервери головоломки-платформера LittleBigPlanet 3 із PlayStation 4 залишаться закритим на «невизначений час». Про це стало відомо на сторінці гри у соцмережі X та на вебсайті PlayStation.

Мережеві функції гри закрилися з січня, але тоді повідомлялося лише про тимчасові «технічні складнощі». Відтепер у повідомленні від розробників йдеться таке:

У зв’язку із наявними технічними проблемами, що призвели до вимкнення серверів LittleBigPlanet 3 для PS4 у січні 2024 року, ми прийняли рішення залишити сервери вимкненими на невизначений час. Усі онлайн-сервіси (створений користувачами вміст) більше не будуть доступними

У результаті тисячі створених користувачами рівнями стали недоступними, а також неможливо буде їх поширювати. Хіба лише вже раніше завантажені рівні можна буде зіграти офлайн, а також кампанія залишається доступною для проходження.

LittleBigPlanet 3 вийшла у 2014 році та захопила гравців незвичною стилістикою та гнучким редактором рівнів. Цікаво, що розробники зі студії Sumo Digital Ltd. також створили Sackboy: A Big Adventure (огляд) у тому ж всесвіті.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

herman hideaki

Sea of Thieves підкорила європейські чарти за результатами минулого місяця

Sea of Thieves

Ghost of Tsushima на ПК теж зняли з продажу в 177 країнах, де не працює PSN

Ghost of Tsushima

Чутки: Презентація PlayStation пройде наприкінці травня

ghost of tsushima 2

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty