Sony придбає студію Bungie за 3,6 млрд $. Хто наступний?

Sony оголосила, що розпочала купівлю студії Bungie, відомої завдяки серіям шутерів Halo та Destiny. Вартість угоди складає 3,6 млрд доларів США.

Після завершення купівлі Bungie формально увійде до складу PlayStation Studios, проте матиме досить високу самостійність, усі керівники студії залишаться на своїх посадах, а сама Sony не матиме повноважень обмежувати розповсюдження ігор Bungie, якщо студія буде проти цього. Інакше кажучи, Bungie так і залишиться мультиплатформовою студією та випускатиме ігри, де вважатиме за потрібне. 

Нагадуємо, наразі студія Bungie займається передусім розвитком Destiny 2 та розробкою «революційного шутера» під кодовою назвою Matter.

Це не вперше Bungie купують великі компанії. В 2000 році студія перейшла під крило Microsoft, де згодом створила серію Halo, яка змінила уявлення про шутери на консолях та стала флагманською серією Xbox. У 2007 році, після релізу Halo 3, Bungie здобули незалежність, але продовжили тісно співпрацювати з Microsoft, аж поки не улала 10-річний договір співпраці з Activision, внаслідок якого студія створила серію Destiny, заодно втративши левову частку своїх ключових працівників.


Що ж, сезон зимового шопінгу триває. Спершу Take-Two придбали Zynga, потім Microsoft ошелешила всіх купівлею Activision Blizzard, а тепер он Sony та Bungie. Хто наступний?

Читайте також

Е3 2023 cкасовано, бо вона нікому не потрібна

E3

Sony стала найкращим видавцем 2022 року за версією Metacritic

sie

Ігролад Шоу — пілотний випуск наживо 🥰

purple and blue neon gamer youtube banner

Дорожезно, зате «Вау!» — Огляд PlayStation VR2

PlayStation VR2

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

God of War: Ragnarok отримала рекордну кількість номінацій від BAFTA

God of War Ragnarök

Підсумки лютневого State of Play

suicide squad kill the justice league clip reveals the inclusion of lex luthor

Стрім State of Play

Suicide Squad: Kill the Justice League

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: