Sony придбає студію Bungie за 3,6 млрд $. Хто наступний?

Sony оголосила, що розпочала купівлю студії Bungie, відомої завдяки серіям шутерів Halo та Destiny. Вартість угоди складає 3,6 млрд доларів США.

Після завершення купівлі Bungie формально увійде до складу PlayStation Studios, проте матиме досить високу самостійність, усі керівники студії залишаться на своїх посадах, а сама Sony не матиме повноважень обмежувати розповсюдження ігор Bungie, якщо студія буде проти цього. Інакше кажучи, Bungie так і залишиться мультиплатформовою студією та випускатиме ігри, де вважатиме за потрібне. 

Нагадуємо, наразі студія Bungie займається передусім розвитком Destiny 2 та розробкою «революційного шутера» під кодовою назвою Matter.

Це не вперше Bungie купують великі компанії. В 2000 році студія перейшла під крило Microsoft, де згодом створила серію Halo, яка змінила уявлення про шутери на консолях та стала флагманською серією Xbox. У 2007 році, після релізу Halo 3, Bungie здобули незалежність, але продовжили тісно співпрацювати з Microsoft, аж поки не улала 10-річний договір співпраці з Activision, внаслідок якого студія створила серію Destiny, заодно втративши левову частку своїх ключових працівників.


Що ж, сезон зимового шопінгу триває. Спершу Take-Two придбали Zynga, потім Microsoft ошелешила всіх купівлею Activision Blizzard, а тепер он Sony та Bungie. Хто наступний?

Читайте також

Sony поділилася новими подробицями PlayStation VR2

playstation vr2 will include a viewing and broadcasting option

До мережі потрапили скріншоти рімейку The Last of Us

The Last of Us

The Last of Us отримає українську локалізацію! Але є нюанси…

The Last of Us

Sony анонсувала програму лояльності PlayStation Stars

playstation stars

Прогулянки Нью-Йорком у пошуках самоствердження. Огляд фільму «Морбіус»

Джаред Лето

Топ-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

PlayStation Plus Extra

Чутки: У липні PlayStation Plus Extra заполонять герої в каптурах

Assassin's Creed Unity

Які підписки бувають на PlayStation та що вони дають?

PlayStation Plus

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: