Sony придбає студію Bungie за 3,6 млрд $. Хто наступний?

Sony оголосила, що розпочала купівлю студії Bungie, відомої завдяки серіям шутерів Halo та Destiny. Вартість угоди складає 3,6 млрд доларів США.

Після завершення купівлі Bungie формально увійде до складу PlayStation Studios, проте матиме досить високу самостійність, усі керівники студії залишаться на своїх посадах, а сама Sony не матиме повноважень обмежувати розповсюдження ігор Bungie, якщо студія буде проти цього. Інакше кажучи, Bungie так і залишиться мультиплатформовою студією та випускатиме ігри, де вважатиме за потрібне. 

Нагадуємо, наразі студія Bungie займається передусім розвитком Destiny 2 та розробкою «революційного шутера» під кодовою назвою Matter.

Це не вперше Bungie купують великі компанії. В 2000 році студія перейшла під крило Microsoft, де згодом створила серію Halo, яка змінила уявлення про шутери на консолях та стала флагманською серією Xbox. У 2007 році, після релізу Halo 3, Bungie здобули незалежність, але продовжили тісно співпрацювати з Microsoft, аж поки не улала 10-річний договір співпраці з Activision, внаслідок якого студія створила серію Destiny, заодно втративши левову частку своїх ключових працівників.


Що ж, сезон зимового шопінгу триває. Спершу Take-Two придбали Zynga, потім Microsoft ошелешила всіх купівлею Activision Blizzard, а тепер он Sony та Bungie. Хто наступний?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

У Helldivers 2 несподівано з’явилися бойові машини зі «Зоряних війн»

helldivers at

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s

Джим Раян вважає, що PS5 може стати найуспішнішою консоллю Sony

p.ua.Джим Раян

«Більше схожа на souls-like, ніж на слешер». Вийшли перші превʼю Stellar Blade

stellar blade

Стрім Rise of the Ronin

Rise of the Ronin