Дайджест коміксів #05

Наступне відео

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

aa7 review 06

Спаун, Дедпул вбиває Дедпула — Дайджест коміксів #05

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Серпень добігає завершення, а отже саме час розповісти про свіжі новини зі світу української коміксіндустрій в оновленому форматі. Я зреагував на зауваження та вирішив розбити його на три шматки: новини, новинки та відкриті передзамовлення. Завдяки цьому, сподіваюся, вам буде простіше орієнтуватися у стані речей та розраховувати наповнення вашої торбинки після наступних відвідин крамничок з коміксами. Поїхали!

«Катанга. Том 3», видавництво ДІПА

Видавництво ДІПА потішило фанів «Катанги» новиною про те, що файли третього тому вже у них і вони активно з ними працюють. Також зауважили, що цей том здивує навіть тих, хто уже звик до тутешньої жорстокості та відвертості. Дат не повідомляють, але, ймовірно, на нього не варто чекати раніше жовтня-листопада. А поки саме час познайомитися з початком історії і провести деякі паралелі з нашим сьогоденням.

«Чі: Життя однієї киці», видавництво Nashaidea

Представники видавництва Nashaidea розповіли, яку саме манґу готують до видання в Україні. Це буде «Чі: Життя однієї киці», що оповідатиме історію життя простої киці з простої японської родини з усіма супутніми кумедними ситуаціями, демонстрацією побуту японців та фоновими подіями. А ще немаловажливий той факт, що це буде перша офіційно видана японська манґа на теренах України. Очікувати слід наступного місяця.

Також видавництво зауважило, що крутющий четвертий том «Крутої Адель» побачить світ на Comic Con Ukraine 2019.

«Кімка мандрівник. Часовий перетин», видавництво Nebeskey

Видавництво Nebeskey відправило до друку комікс «Кімка мандрівник. Часовий перетин». Це твір Сергія Чудакорова, що розповідає історію малого хлопчиська, який мало того, що подружився з бойовим роботом, так ще й примудрився потрапити з ним у крейдовий період, де йому доведеться якось рятуватися від тутешньої фауни. Чудова історія для того, щоб розважити свого малого сина.

«Blindman»

Володимир Гавриш та Андрій Беницький минулого року, в рамках виставки Fumetto, представили комікс «Blindman». Це історія незрячого у форматі, який можуть сприймати незрячі люди. Цей твір розповідає про людину, яка, торкаючись стін, відчуває коливання гармонійних та дисгармонійних хвиль, що розходяться поверхнею, і таким чином вона пізнає навколишній світ. Познайомитися з нею можна трьома способами: книжка, інклюзивні постери для демонстрації групам людей та гіпсові рельєфи з музичним супроводом.

Зовсім скоро ви зможете познайомитися з цим твором у рамках виставки The Naked Room, що проходитиме у місті Києві з 30 серпня по 3 вересня.

«They have bullets. We have the city»

Британське видавництво The Guardian опублікувало комікс Алекса Павлоцького — «They have bullets. We have the city», що змальовує події на Майдані Незалежності під час Революції гідності. Автор був присутнім під час усіх описаних подій, тож історія повниться деталями, а малюнок різниться різкістю та слугує чудовим супроводом описаній історії. Знайти історію можна за посиланням.

Комікс-квести, видавництво Baiky

Цього місяця невідомо звідки з’явилося нове видавництво Baiky і розповіло відразу про чотири свої праці: «Лицарі. Щоденник героя», «Полонянка», «Фокус і покус. Іспит казкологів» та «Шерлок Голмс. Чотири справи». Їх об’єднує те, що всі чотири книги — це комікс-квести, що орієнтовані на юну аудиторію. Жанр книжкових квестів був шалено популярним в США у 80-х і досі зберігає впевнені позиції, спостерігатимемо чи сподобаються вони українцям. Поки не зрозуміло статус анонсованих творів, бо знайти сторінку продажу не вдалося, а саме видавництво, окрім описів, нічого не надало. Чекатимемо на Comic Con Ukraine 2019 та львівський Форум видавців, щоб вони розставили все на свої місця.

Також цього місяця стало відомо, що на Comic Con Ukraine 2019 приїде французький художник Брюно Дюамель, якого ви можете знати за роботу над графічним романом «Батько Горіо», який зовсім нещодавно видало видавництво Леополь. Саме час відкладати гроші на автограф-сесію.

«Лицарі. Щоденник героя», видавництво Baiky

«Лицарі. Щоденник героя»

«Шерлок Голмс. Чотири справи», видавництво Baiky

«Шерлок Голмс. Чотири справи»

«Шлях А-16», видавництво Vovkulaka

Видавництво Vovkulaka цього місяця потішило нульовим випуском українського коміксу «Шлях А-16». Він зовсім крихітний, тримає в напрузі та слугує чудовим гачком, щоб підчепити вас на подальше занурення в серію. Наш огляд ви знайдете за посиланням.

«Спаун», видавництво Molfar

Мольфари відгрузили на полиці українських комікс-шопів перший том крутого, жорстокого, перекачаного тестостероном «Спауна». Поки комусь палає через відсутність української адаптації імені головного героя та інших персонажів, читачі насолоджуються першим томом пригод Виплодка від Тода МакФарлейна. Втім, не весь том написаний автором персонажа, до окремих випусків доклали руку Алан Мур, Ніл Гейман, Френк Міллер та Дейв Сім. Загалом перший том найвідомішої серії видавництва Image потрібно купляти швидко, поки не розкупили. Таку класику слід знати і тримати на полиці.

«Вічні», видавництво Molfar

Втім на цьому Мольфари не зупинилися, а видали ще й ран «Вічних» від Ніла Геймана. Вони цього місяця мовби зарядили двухствольну рушницю сіллю та стрільнули по задницях неспішних покупців. Це перезапуск історії Вічних, тож попереднього знайомства з персонажами вам не потрібно, а підготуватися до екранізації варто. Тож чому ви й досі тут?

«Росомаха. Старий Лоґан», видавництво Mal’opus

Втім, це ще не всі соковиті новинки місяця.  Видавництво Mal’opus почало продаж «Росомаха. Старий Лоґан». Ні, не того, який видають Fireclaw, а найпершого. Якщо ви вчасно читаєте дайджест, то ще можете встигнути придбати його з ексклюзивною лімітованою обкладинкою, що саме те для колекції.

«Бетмен. Книга 5. Нульовий рік: Темне місто», видавництво Рідна мова

Також Рідна мова продовжує видавати ран Бетмена від Скота Снайдера з перезапуску The New 52. На прилавках уже є п’ятий том з десяти — «Нульовий рік: Темне місто». Починати з нього не варто, краще знайти перший, втім ця новинка однозначно потішить фанатів Кажана.

«Роня. Дочка розбійника. Том 2. Літавиці», видавництво Рідна мова

Також цього місця на прилавках з’явився другий том «Роні. Дочки розбійника». Рідна мова вирішила не розтягувати і видала, на радість юним читачам, продовженням буквально за два місяці після першої частини. Це твір за мотивами повісті Астрід Ліндґрен, історії якої завжди сповнені теплом та добротою, тож він чудово підійде для прочитання з дитиною перед сном.

«Товариство чайних драконів», видавництво Рідна мова

Також ця плідна команда встигла видати твір Кейті о’Нілл — «Товариство чайних драконів». Ви можете пам’ятати авторку за нещодавнім «Принцеса + Принцеса. Довго і щасливо». Загалом це така ж невелика казка у форматі коміксу, що чудово підійде юній аудиторії.

«Зук. Том 3. Канікули маленької відьми», видавництво Nashaidea

Не забуває про дітвору й видавництво Nashaidea. Цього місяця в продаж надійшов третій том пригод маленької відьмочки Зук, яка, на цей раз, відправилася відпочивати. Чудова книжка, щоб захопити з собою в поїздку до моря, тільки не дивуйтеся, що ваша дитина намагатиметься кудись накивати п’ятами верхом на мітлі.

«Дедпул вбиває Дедпула», видавництво Fireclaw

Видавництво Fireclaw потішило нас цього місяця черговою оповіддю з життя Дедпула. На цей раз він намагався вбити себе, але не цього себе, а того себе і того себе, і он того. Всіх загалом. Що у нього з цього вийшло — можете дізнатися прямо зараз у коміксі «Дедпул вбиває Дедпула».

Також команда видавництва Fireclaw продовжує невтомно видавати періодику і цього місяця на прилавках з’явився 19-ий випуск Людини-Павука, що починає нову сюжетну арку.

«Група Фаетон. Фортунці. Випуск 1. Малята»

І наостанок, вийшов перший випуск відгалуження серії «Фаетон» — «Група Фаетон. Фортунці». Це періодика звичного невеликого формату для молодшої аудиторії. Авторка та ж, що й у основної серії — Марія Ланцута.

«Відьмак. Лисячі діти», видавництво Vovkulaka

Другий том мальованих пригод відьмака Геральта уже друкується і очікувати на старт продажів слід, звісно ж, під час Comic Con Ukraine 2019. Поки що ви можете оформити передзамовлення за зниженою ціною, щоб бути одним з перших щасливчиків, які отримають другий альбом серії. Нагадую, це окрема історія, що не пов’язана з першою частиною, тому можна сміливо починати знайомств з серією з неї.

«Томата. Перша лисяча експедиція в Африку», видавництво Vovkulaka

Видавництво Vovkulaka несподівано відійшло від своєї звичної теми з серйозними творами для дорослої аудиторії і видасть дещо й для дітей. «Томата. Перша лисяча експедиція в Африку» уже пішла до друку і з’явит

«Серед овець. Колекційне видання», видавництво Vovkulaka

Також Vovkulaka почало збір передзамовлень на колекційне видання коміксу «Серед овець», що збере перші три випуски в одній палітурці. Були три варіанти:

  • ексклюзивний — з альтернативною обкладинкою, супер обкладинкою і зі значком
  • лімітований — такий же ж, як ексклюзивний, тільки без значка
  • звичайний

Пишу були, тому що наклад зі 100 одиниць ексклюзивного варіанту розкупили буквально за тиждень і, підозрюю, що лімітованих залишилося теж зовсім небагато. Тож поспішайте придбати їх, поки є, адже це буде не тільки перевидання перших трьох номерів серії в колекційному форматі, а й додаткова міні-історія від автора, Олександра Корешкова. Вийде видання у  жовтні.

«Характерник», видавництво UAComix

Перший випуск «Характерника» нарешті відправився до друку і хлопці з UAComix почали збирати на нього передзамовлення. Додатково можна придбати футболку чи еко-торбу з бомбезними принтами художниці коміксу, Дарці Зіроньки. А як додатковий бонус, за передзамовлення, ви отримаєте стікери з героями коміксу.

«Сила темного кристалу. Том 1», видавництво Molfar

Мольфари закінчили роботу над «Силою темного кристалу» та відправили перший том до друку. У зв’язку з цим відкрили передзамовлення за достатньо демократичною ціною, 180 грн. Він з’явиться на прилавках під час ККУ та подарує вам відмінну оповідку від автора, що займався творами Sandman Universe, зокрема тутешнім «Хеллблейзером». Історія — це сюжетне продовження відомого похмурого фільму з ляльковою анімацією, «Темний кристал». Рекомендую попередньо ознайомитися з ним для кращого сприйняття.

«Непереможна Залізна Людина. Книга 1. П’ять кошмарів», видавництво Molfar

Також Мольфари відкрили передзамовлення на перший том «Непереможної Залізної Людини». Це перша сюжетна арка рану Метта Фракшена, що свого часу отримав премію Айснера, тож ознайомитися з ним варто, навіть якщо герой вас не особливо приваблює. Оформити передзамовлення можна за посиланням.

Літо закінчилося, а попереду золотиста сповнена дощами та смутком осінь. Втім, засмучуватися рано, адже у нас є цілий оберемок літніх релізів, а наприкінці наступного місяця у нас в один час Comic Con Ukraine 2019 та Львівський форум видавців, що означає тільки одне — новинками та анонсами засиплять аж до кінця зими. Тож розподіляйте свій час з розумом та пам’ятайте — усього не скупиш, хоча якщо сильно постаратися…

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Яка швидкість Інтернету потрібна для ігор?

Автор: PlayUA

internet speed 02

Alan Wake, Prey, Undertale — Що придбати до 100 гривень на осінньому розпродажі Steam?

Автор: Гладкий Максим

Prey

Топові смартфони для геймінгу від китайського бренду realme

Автор: PlayUA

realme 03

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 2 акту

Автор: Олег Куліков

bg3 act 2

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 1 акту

Автор: Олег Куліков

85e3eb675ab1533fa03ed875da5102be

Planet of Lana, Core Keeper, Moonstone Island — Що показали на Nintendo Indie World?

Автор: Гладкий Максим

moonstone island

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: