Spider-Man 3: Альфред Моліна, Тобі Маґвайр і Ендрю Ґарфілд повертаються?!

Інсайдерські джерела видання The Hollywood Reporter повідомляють, що відомий актор Альфред Моліна повернеться до ролі Доктора Восьминога у третій частині “Людини-Павука” з Томом Голландом. Моліна вперше зіграв Доктора “Восьминога” Отто Октавіуса у фільмі Сема Реймі “Людина-павук 2” (Spider-Man 2). Було це 16 років тому, а фільм вже встиг стати класикою і взірцем супергеройського жанру, на який, як вважається, орієнтувалися перші намагання Marvel Cinematic Universe. До того все ті ж THR вже підтверджували повернення до ролі Електро у тому ж фільмі Джеймі Фокса з дилогії Марка Вебба з Ендрю Ґарфілдом.

Сем Реймі, тим часом, є підтвердженим постановником “Доктора Стрейнджа у Мультивсесвіті безумства” (Doctor Strange and the Multiverse of Madness), навколо якого теж ходить багато кросоверних чуток, зокрема, про камео Павуків у виконанні Тобі Маґвайра і Ендрю Ґарфілда, а також Дедпула у виконанні Райана Рейнольдса. Що характерно, про це теж The Hollywood Reporter повідомили першими.

Повернення — тепер уже гарантоване — Маґвайра і Ґарфілда у третьому фільмі обіцяють вже інсайдерські джерела видання Collider. Вони також стверджують про наявність у касті майбутнього фільму Кірстен Данст в ролі Мері-Джейн Уотсон з трилогії Реймі. Ці факти ще більше наводять на думку, що третій фільм про Людину-Павука буде кросовером з попередніми варіантами франшизи, які планується ретроактивно вписати як окремі виміри мультивсесвіту MCU.

Читайте також

Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

ВандаВіжн / WandaVision

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Теорії КВМ

Sony Pictures показали нові кадри з екранізації Uncharted

Uncharted

Шість скасованих фільмів про Людину-Павука

Чому Лідер став найбільшою втраченою можливістю Кіновсесвіту Marvel

Що цікавого про Кіновсесвіт Марвел анонсували на Investor Day 2020

Investor Day 2020

Том Голланд візьме участь у церемонії The Game Awards 2020. І це може бути не просто так

Том Голланд

Про що буде фільм «Людина-Мураха 3» (Теорії КВМ)

Людина-Мураха 3

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: