Спільнота отримала офіційний інструментарій для створення модів до SpellForce 3

SpellForce 3 вийшла в грудні минулого року й була тепло сприйнята спільнотою. Grimlore Games у співпраці з THQ Nordic спромоглися зробити достойне продовження серії, не вистачало тільки хорошого інструментарію для модоробів. Сьогодні цю помилку виправили, надавши ґеймерам набір ПЗ для створення модифікацій.

Набір можливостей інструментарію SpellForce 3 вражає. Окрім ПЗ для створення нових мап із тими ж інструментами, які використовувалися розробниками, спільнота отримала плагін «extensive scripting», що дозволяє переписувати поведінку різноманітних ігрових елементів, створюючи власні ігрові режими. Спільнота вже зазначила можливість та бажання створити на базі гри фанатську MOBA.

Якщо SpellForce 3 претендує десь на 30 годин часу ґеймера (згідно з даними ресурсу How Long To Beat), то завдяки можливості створювати якісні модифікації офіційним інструментарієм, ця цифра росте з вражаючою швидкістю. Редактор мап та сценаріїв можна завантажити зі Steam сторінки гри, окрім них розробники люб’язно надали інструкцію. Набір — безплатний.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Огляд Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark (2024)

Alone in the Dark перенесли на січень, щоб не конкурувати з Alan Wake 2

alone in the dark reboot

«Чарівний світ фізичних експериментів» — оцінки Trine 5: A Clockwork Conspiracy

trine 5

Gothic 1 Remake відправляє на стару добру каторгу в новому трейлері

gothic 1 remake

THQ Nordic пожертвував 498 тис. євро українцям

thqnordic logo

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

THQ Nordic

Destroy All Humans! 2 Reprobed захопить Землю наприкінці серпня

Destroy All Humans! 2 Reprobed

Боб Губко, Outcast та Jagged Alliance 3: що показали на презентації THQ Nordic