Stadia анонсували нову схему розподілення доходів щоб привабити більше розробників

Google Stadia задіє ряд нових схем по розподілу доходів з ціллю залучити більше розробників до публікації їх ігор на стрімінгову платформу. Серед всього, деякі з схем націлені напряму на те, аби збільшити кількість Stadia Pro підписників.

Починаючи з 1 жовтня цього року, Stadia віддаватиме розробникам 85% від доходу за продаж їх гри. Ця акція триватиме або ж до 2023 року, або ж допоки гра не заробить 3 мільйона доларів. Така схема є схожою до тих, якими Google та Apple користуються у своїх мобільних магазинах.

Додатково, Stadia тепер розділятиме 70% прибутку від підписки Stadia Pro з розробниками, чиї ігри були додані до каталогу сервісу. Виплати робитимуться за календарний день, коли користувач завантажуватиме певну гру. Також Google виплачуватиме по 10$ за кожного нового підписника Stadia Pro, який перейшов від розробника. Однак виплати почнуться лише після того, як гра заробить 500$ таким методом.

До речі, під час презентації для розробників Stadia Keynote, де компанія й поділилася своїми планами, Google також зазначили, що їх стрімінгова платформа, на відмінну від деяких консолей, була чудовим місцем для того, аби пограти Cyberpunk 2077.

Нижче ви можете побачити запис всієї конференції.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Смерть Google Stadia має певні переваги

Gylt

Press F: Google закриває Stadia

Чутки: The Quarry та High on Life мали бути ексклюзивами Google Stadia, але та “вмерла”

High on Life

У Stadia можуть з’явитися безкоштовні демо до ігор

Stadia

Google закриває власні студії розробки ігор для Stadia

Google Stadia

З наступним патчем Baldur’s Gate 3 не підтримуватиме старі збереження

Baldur’s Gate III

У Google Stadia з’явилися безкоштовні демоверсії ігор

В App Store дозволили роботу Stadia та xCloud… але з величезною обмовкою

Google Stadia