Стало відомо хто буде наступним “Доктором Хто”

Цьогоріч у рамках останнього з трьох спецвипусків нинішня Тринадцята Докториня  регенерує у нову інкарнацію одного з найкультовіших персонажів наукової фантастики. Є два основних способа якими люди дізнаються хто буде новим Доктором: або виконавця ролі умовно “безпечно” анонсують заздалегідь, або сподіваються що глядачам сподобається повна несподіванка. Цього разу BBC вирішило не ризикувати і, хоча лебедину пісню Джоді Віттакер в ролі Доктора чекати ще до кінця року (пізньої осені скоріше за все), на офіційних ресурсах серіалу і BBC вже анонсували хто стане новим, 14-м основним виконавцем ролі.

Отже, новим Доктором стане Шуті Ґатва (Ncuti Gatwa), неодноразовий лавреат і номінант премії BAFTA за роль Еріка Еффіонґа у відомому серіалі від Netflix “Секс-просвіта” (Sex Education).

Уродженець Руанди стане першим чорношкірим виконавцем ролі Доктора в основному акторському складі серіалу. Невідомі до того по хронології чорношкірі варіанти зіграли британська акторка Жо Мартін, невідома дитина та молодий актор Джессі Дейі.

Слід зазначити що поодинокі звинувачення у токенізмі поки що потонули у оптимістичній надії прихильників як серіала, так і актора, адже Ґатва є дійсно компетентним актором, а курувати його перший сезон повернеться шоураннер Рассел Т. Девіс який воскресив серіал у 2005 році і вивів його на новий рівень популярності.

Читайте також

EVE Online отримає кросовер з “Доктором Хто”

EVE Online

Перші офіційні книжки Netflix «Sex Education» виходять українською

sex education

Новий старий шоуранер: “Доктора Хто” знову рятуватиме Рассел Т. Девіс

Мобільна гра Doctor Who: The Lonely Assassins вийде 19 березня

5 причин подивитися серіал «Статеве виховання»

Статеве виховання / Sex Education

Творці Machinarium та Samorost анонсували свій наступний проєкт

Phonopolis

Roller Champions вигулькнула практично нізвідки і вийде за 3 дні

Roller Champions

Ремейк The Last of Us для PS5 вийде наприкінці року

The Last of Us

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: