Стали відомі нові подробиці Horizon Forbidden West

Автори прийдешньої Horizon Forbidden West з ігротворчої студії Guerilla Games нещодавно провели довгоочікувану презентацію ґеймплею проекту. Після того вони почали активніше розповідати про гру різним виданням. У цьому матеріалі ми підібрали різні цікавинки, які розповіли розробники.

Насамперед, варто зазначити, що у цій грі не враховуватимуться ваші досягнення з попередньої частини. Розробники просто взяли за основу кінцівку, яка вважається канонічною. Події сиквелу розгортаються через півроку після Horizon Zero Dawn (наш огляд).

Окрім Забороненого Заходу, де ми зустрінемо нові типи біомів, персонажів та племена, вдасться побігати також локаціями з оригіналу. У сюжеті фігуруватимуть деякі персонажі з Horizon Zero Dawn.

Ігроладна складова також непогано розширилася. З’явиться нова зброя, яку можна буде модифікувати на спеціальних верстаках, які можна буде знайти, блукаючи ігровим світом. Дерево навичок повністю переробили, тепер воно більше схоже на ті, що представлені у різних RPG.

Нова система паркуру дозволить залізти, практично, куди завгодно. А спеціальний пристрій головної героїні навчиться показувати місця, які підходять для подібних викрутасів. А ще проект отримає підтримку тривимірного звуку.


Поки не відбувся реліз Horizon Forbidden West, рекомендуємо вам придбати комікс “Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб” українською. Якщо ви вагаєтеся, то наш огляд допоможе вам визначитися чи слід його придбати.

Читайте також

Поповнення у літньому розпродажі на GOG: Horizon Zero Dawn та Stronghold: Warlords

Відбувся перший показ ігроладу Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West

Uncharted 4 стане наступною грою Sony на ПК

Післязавтра Sony покаже ігролад Horizon: Forbidden West

Огляд коміксу “Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб”

Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб

Анонсовано новий комікс за мотивами Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Завтра у Fortnite з’явиться Елой з Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn, Fortnite

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: