Star Citizen зібрала вже понад 500 млн $. Шо по даті релізу?

Star Citizen має бюджет більший, ніж GTA V, Red Dead Redemption 2 i Cyberpunk 2077 разом узяті. Днями космічний симулятор вічного альфа-тесту подолав позначку в 500 мільйонів доларів, зібраних із бідолашних грошодавців, кількість яких перевищує населення Латвії та Естонії. Теж разом узятих.

Утім, дата релізу Star Citizen досі залишається таємницею і потроху починає обростати таким же міфічним статусом, як і Half-Life 3. Просто невеличке нагадування: сюжетний режим Squadron 42, де зіграли Марк Гемілл і Ґері Олдмен, і який мав потішати спільноту, поки розробники би займалися власне космічною пісочницею, нам обіцяли на 2016 рік! Потім, після низки перенесень, нам анонсували його бета-тест на осінь 2020 року, але як ви вже напевно здогадалися, його й досі не провели — навіть кампанія досі вариться в альфі.

Так, події останніх років показали, до чого може призвести поспіх, але Star Citizen, уникаючи однієї проблеми, впадає в іншу крайність.  І поки десь там окремі її ідеї існують лише в обіцянках розробників, та ж Elite: Dangerous давно їх втілила та покращила. Та чого там, навіть No Man’s Sky за 5 років з часу свого провального старту змогла переродитися в космосимулятор здорової людини.

І обидві вони спромоглися це зробити зі значно меншими бюджетами, ніж у Star Citizen.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1

Чи мріють дндшники про інші системи? | ч. 3 (Де Мої Куби?)

dmk thumbnail.3

Де знайти найкраще стартове авто в Cyberpunk 2077?

20230928092901 1

Стало відомо, скільки українців придбали Baldur’s Gate 3

astarion bg3 crop

Rockstar купили творців рольових серверів для GTA V

gta 5

CD Projekt RED стала найдорожчою студією Європи. Знову

cdpr 1920x1080 blank

Бюджет Star Citizen перевищив Cyberpunk 2077, GTA V i RDR 2… разом узяті!

star citizen

Приєднайтеся до команди елітних пілотів у новому доповненні GTA Online

GTA V San Andreas Mercenaries