Star Wars: KOTOR 2: The Sith Lords відвідає Switch вже наступного місяця

Disney зробила справжній сюрприз для усіх фанатів Зоряних Війн. Гра Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords виходить на Switch вже 8 червня 2022, що зовсім скоро.

Цей анонс було підтверджено на щорічному Star Wars Celebration, що проходить з 26 по 29 травня. Там же й повідомили, що ексклюзив XBOX Original 2004-го року виходить на Switch. Nintendo у свою чергу додали офіційний трейлер у себе на каналі.

Чи підеш ти за світлою стороною і врятуєш Галактику, чи піддашся темній стороні та знищиш усе?

Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords – це самостійне доповнення до оригінальної Star Wars: KotOR 2, що вийшло лише на XBOX Original та висвітлює ситхів на межі знищення Старої Республіки. «Орден джедаїв у руїні, єдина надія Республіки — це самотній джедай у вигнанні, який намагається відновити зв’язок із Силою…» — зі слів Disney.

Також, якщо ви пропустили цієї п’ятниці було анонсовано продовження  Star Wars Jedi: Fallen Order (до речі, можете почитати наш огляд) — Star Wars Jedi: Survivor. Це один із трьох проектів по Зоряним Війнам, який зараз розробляється в Respawn, інші два — це стратегія по Зоряним Війнам, що розробляється у співпраці з Bit Reactor (студія, що складається з колишніх ветеранів Firaxis), а також новий шутер від першого лиця по зрозуміло якій франшизі, на жаль більше деталей про нього немає.

Star Wars Jedi: Survivor вийде на PlayStation 5, Xbox Series X/S, та PC у наступному році і продовжить історію протагоніста Fallen Order Кала Кейста, але через п’ять після подій першої гри.

Автор: Орест Лук’янчук

Читайте також

Nintendo проведуть спеціальний Splatoon 3 Direct цього тижня

splatoon 3

Розробку рімейку The Star Wars: Knights of the Old Republic призупинили

star wars knights of the old republic

Nintendo придбала анімаційну студію

nintendo dynamo 07 14 22 768x432

Half-Life 2 запустили на Switch через Portal

Half-Life 2

Підсумки Nintendo Direct Mini

NieR: Automata

Чутки: Ремастер Metroid Prime для Switch очікується цього року

Metroid Prime

NieR:Automata й Persona вийдуть на Nintendo Switch

Persona Switch

No Man’s Sky восени приземлиться на Nintendo Switch

Нормандія

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: