Star Wars: KOTOR 2: The Sith Lords відвідає Switch вже наступного місяця

Disney зробила справжній сюрприз для усіх фанатів Зоряних Війн. Гра Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords виходить на Switch вже 8 червня 2022, що зовсім скоро.

Цей анонс було підтверджено на щорічному Star Wars Celebration, що проходить з 26 по 29 травня. Там же й повідомили, що ексклюзив XBOX Original 2004-го року виходить на Switch. Nintendo у свою чергу додали офіційний трейлер у себе на каналі.

Чи підеш ти за світлою стороною і врятуєш Галактику, чи піддашся темній стороні та знищиш усе?

Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords – це самостійне доповнення до оригінальної Star Wars: KotOR 2, що вийшло лише на XBOX Original та висвітлює ситхів на межі знищення Старої Республіки. «Орден джедаїв у руїні, єдина надія Республіки — це самотній джедай у вигнанні, який намагається відновити зв’язок із Силою…» — зі слів Disney.

Також, якщо ви пропустили цієї п’ятниці було анонсовано продовження  Star Wars Jedi: Fallen Order (до речі, можете почитати наш огляд) — Star Wars Jedi: Survivor. Це один із трьох проектів по Зоряним Війнам, який зараз розробляється в Respawn, інші два — це стратегія по Зоряним Війнам, що розробляється у співпраці з Bit Reactor (студія, що складається з колишніх ветеранів Firaxis), а також новий шутер від першого лиця по зрозуміло якій франшизі, на жаль більше деталей про нього немає.

Star Wars Jedi: Survivor вийде на PlayStation 5, Xbox Series X/S, та PC у наступному році і продовжить історію протагоніста Fallen Order Кала Кейста, але через п’ять після подій першої гри.

Автор: Орест Лук’янчук

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo НЕ відновлює роботу в росії, але…

5 особливостей Nintendo Switch, від яких у мене стискаються сідниці!

Nintendo сприяла закриттю Steam-сторінки емулятора Wii та Gamecube

Mario Angry Nintendo

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom б’є всі рекорди

legend of zelda tears of the kingdom2

“Гра не року, а всього покоління” — перші оцінки The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

legend of zelda tears of the kingdom2

Без особливостей і хиб — Огляд Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

Українська Speed Crew пішла “на золото”

speed crew

Nintendo домоглася закриття емулятора Switch для Android

Nintendo Switch емулятори піратство

Nintendo фіксують падіння продажів консолей і воно продовжиться

Switch Lite

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: