Star Wars: KOTOR 2: The Sith Lords відвідає Switch вже наступного місяця

Disney зробила справжній сюрприз для усіх фанатів Зоряних Війн. Гра Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords виходить на Switch вже 8 червня 2022, що зовсім скоро.

Цей анонс було підтверджено на щорічному Star Wars Celebration, що проходить з 26 по 29 травня. Там же й повідомили, що ексклюзив XBOX Original 2004-го року виходить на Switch. Nintendo у свою чергу додали офіційний трейлер у себе на каналі.

Чи підеш ти за світлою стороною і врятуєш Галактику, чи піддашся темній стороні та знищиш усе?

Star Wars: Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords – це самостійне доповнення до оригінальної Star Wars: KotOR 2, що вийшло лише на XBOX Original та висвітлює ситхів на межі знищення Старої Республіки. «Орден джедаїв у руїні, єдина надія Республіки — це самотній джедай у вигнанні, який намагається відновити зв’язок із Силою…» — зі слів Disney.

Також, якщо ви пропустили цієї п’ятниці було анонсовано продовження  Star Wars Jedi: Fallen Order (до речі, можете почитати наш огляд) — Star Wars Jedi: Survivor. Це один із трьох проектів по Зоряним Війнам, який зараз розробляється в Respawn, інші два — це стратегія по Зоряним Війнам, що розробляється у співпраці з Bit Reactor (студія, що складається з колишніх ветеранів Firaxis), а також новий шутер від першого лиця по зрозуміло якій франшизі, на жаль більше деталей про нього немає.

Star Wars Jedi: Survivor вийде на PlayStation 5, Xbox Series X/S, та PC у наступному році і продовжить історію протагоніста Fallen Order Кала Кейста, але через п’ять після подій першої гри.

Автор: Орест Лук’янчук

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Nintendo Switch 2 анонсують у 2024, а випустять після квітня 2025

switch 2

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

Творці Garry’s Mod видаляють з гри контент під тиском юристів Nintendo

nintendo

Nintendo проти колаборацій із власними персонажами на інших платформах

metroid

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo