Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Салем 1692» від «Ігромаг»

Наскільки ви довіряєте своїм друзям? А наскільки вони довіряють вам? «Ігромаг» має настільну гру, що дозволить вам повною мірою випробувати себе у навичках блефу та дедукції — «Салем 1692». На неї саме стартувало попереднє замовлення.

«Салем 1692» — це подібна до мафії гра з оповідачем, де гравці діляться на два табори. Містянам необхідно викрити відьом, а відьмам конче потрібно вижити серед цього хаосу.

У настільній грі ви будете грати за відомих людей цього міста. Кожен персонаж має власну біографію, яку ви зможете прочитати, щоб краще вжитися у роль. Усі гравці будуть розділені картами суду на відьом і не відьом відповідно. Після чого всі зможуть розпочинати розігрувати карти.

По ходу гри ви будете шукати справжніх відьом, захищати невинних й намагатись уникнути власного звинувачення. Вас так само можуть спокійно «повісити» за підозру у відьомстві й ви не обов’язково маєте бути для цього справжньою відьмою.

Після того як один гравець отримує достатню кількість звинувачень, людина, що зіграла останньою, має витягнути одну картку суду з руки звинуваченого й відкрити її. Ціль міста Салем — здихатись усіх відьом, а відьми мають знищити усе місто. Проста мета та правила приправлені крутими ігроладними цікавинками та неймовірним сетингом — чудове поєднання для ідеального патігейму.

Остерігайтеся змов і настання ночі, адже уночі відьми намагатимуться вбити когось із гравців, а під час змови ви ненароком, не з власної волі, можете стати відьмою. Проте констебль може спробувати врятувати одного щасливчика, подарувавши молоток для захисту від відьомської помсти.

Також гра має безкоштовний мобільний застосунок, який допоможе керувати процесом замість ведучого чи оповісника. А тепер до деталей, що варто знати:

Вартість: 796 637 грн (доступна оплата частинами від Monobank)
Тип:
 карткова, блеф, дедукція, для вечірки
Видавництво: Ігромаг (Україна), Facade Games (США)
К-сть гравців: від 4 до 12 гравців
Час гри: від 20 до 40 хвилин
Вiк: від 12 років
Мова: українська

Зацікавила гра? Тоді гайда замовляти її, доки на неї діє знижка у 20%. Зробити це можна на сторінці гри на сайті Ігромаг.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Geekach анонсував локалізацію легендарної настілки Twilight Imperium

p.ua.odissey

Справжнє виживання — Огляд настілки Resident Evil 3: The Board Game

Resident Evil 3: The Board Game PlayUA

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Ель Гранде

Mass Effect отримає нове настільне втілення

Mass Effect

Shin Megami Tensei V більше не буде ексклюзивом Nintendo Switch

shin megami tensei v vengeance

Зразковий патіґейм — Огляд настілки «Топ 10»

Топ 10

Тактика Moonbreaker від творців Subnautica та Брендона Сандерсона вийшла з дочасного доступу

moonbreaker

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Евердел» та доповнення «Дзвінограй» від Ігромаг

p.ua.Евердел