Стартує продаж артбуку Assassin’s Creed Valhalla українською

Видавництво Mal’opus, відоме якісними перевиданнями коміксів та артбуків українською знову потішить ще однією новинкою від Dark Horse та Ubisoft. На цей раз йдеться про артбук “Світ гри Assassin’s Creed Valhalla“: 192 сторінки артів однієї з найбільш очікуваних ігор року, Assassin’s Creed Valhalla, з коментарями творців гри і цікавими фактами її створення.

Враховуючи рівень пропрацювання гри, це не лише шанс зануритись у історію її розробки, а й дізнатись багато нового про скандинавську культуру і безпосередній сетинґ гри  — вторгнення вікінгів до Англії у ІХ столітті.

Шедеврально оформлений великий артбук у твердій палітурці запрошує читача у візуальну мандрівку світом Assassin’s Creed Valhalla — світом, сповненим суворої краси життя вікінгів, насиченим неймовірними персонажами та захопливими краєвидами.


Реліз “Світ гри Assassin’s Creed Valhalla” заплановано на 18 листопада, тож можна ще встигнути оформити передзамовлення зі знижкою у 10%. Ще один привід встигнути на передзамовлення — можливість виграти колекційну фігурку.

Атмосферу самої гри можна зацінити на нашому дорелізному стрімі. Вам також можуть бути цікаві наші перші враження від гри:

Читайте також

Керівник Drаgоn Age відкрив власну ігротворчу студію

Огляд Assassin’s Creed Valhalla [оновлюється]

Assassin's Creed Valhalla

Випадково оголосили нову дату релізу Far Cry 6

Far Cry 6

Що чекає на Immortals Fenyx Rising після релізу?

Immortals Fenyx Rising

Новий Тачанка епічно вривається у Rainbow Six Siege

Ubisoft Connect показує ваші досягнення за 5 років у незвичний спосіб

Усі ігри, що з’являться на старті продажу PS5

Assassin’s Creed: Valhalla — Перші враження. Ексклюзивно. Українською