Які відеоігри чекає цьогоріч живий класик Джон Карпентер?

22 серпня у рамках міжнародного кінофестивалю Fantasia International Film Festival (який проходить у Канаді, цього року переважно онлайн через пандемію) видатний режисер, композитор і сценарист Джон Карпентер отримав нагороду Cheval Noir, а також розповів у рамках годинного майстер-класу про свої творчі плани і… про те, на які відеоігри чекає цього року 72-річний живий класик жанрового кіно.

Пристрасть до відеоігор режисер ставить на друге місце у топі того що робить його щасливим (після перегляду баскетбольних матчів, але режисура теж десь недалеко). Наразі Карпентер годинами грає у Fallout 76, але вже придивляється до майбутніх релізів.

Я граю у Fallout 76 як навіжений, люблю цю гру. Чекаю на нову гру про Креша Бандікута у жовтні, також на Assassin’s Creed Valhalla у грудні.

Творчі плани режисера переважно пов’язані з видавництвом коміксів Storm King Comics, яке він започаткував зі своєю дружиною Сенді Кінг Карпентер. Втім, після десятилітньої перерви Карпентер не виключає можливості того що він повернеться до режисури повнометражних фільмів. Існує, наприклад, певна вірогідність що Карпентер може екранізувати, виданий його видавництвом у антології Tales of Science Fiction, комікс авторства Девіда Дж. Скау і Андреса Еспарзи The Standoff.

Можливо. Ніколи не знаєш напевне. Знаєте, у кіновиробництві ніколи не слід казати “ніколи”.

Втім, Карпетнер також відзначив що дуже втомився навіть знімаючи кліп у 2017 році і називає режисуру “справою молодих”.

Процес написання сценаріїв до коміксів режисер описав як значно простіше заняття у стилі “сижу собі, дивлюся баскетбол” і підтвердив що може колись зробити комікс на основі ідеї для продовження “Втечі з Нью-Йорку” (Escape from New York) і “Втечі з Лос-Анджелесу” (Escape from LA). Проект мав назву “Втеча з Землі” (Escape from Earth) і свого часу не просунувся навіть до розгорнутого сюжету.

Анонсовано на майстер-класі було також вихід нового студійного альбому Карпентера як композитора і виконавця у жанрі synthwave: Lost Themes III: Alive After Death. Перший трек з альбому, “Skeleton”, виходить 28 серпня і вже доступний для прослуховування, а повноцінно альбом вийде у лютому 2021 року. Нову музику Карпентера можна також буде почути у фільмі “Хеллоуін вбиває” (Halloween Kills), який вийде у жовтні 2021 року (повинен був у 2020, але завадив карантин).

Читайте також

Несподіваний підтекст: Огляд фільму «Гелловін вбиває»

Гелловін вбиває

Джон Карпентер дасть послухати саундтрек “Гелловін вбиває” онлайн і поспілкується з усіма охочими

Halloween Kills

Коли (і нащо) чекати сіквели: Гелловін убиває, Веном, Нестримні, Турбо Кід, Аудитор

У Fallout 76 можна буде створювати власні світи

Fallout 76

Восени з Fallout 76 зникне королівська битва

Fallout 76

Онлайн-подія за участю Джона Карпентера та Татіани Маслані відбудеться безкоштовно

На прохання фанатки до Fallout 76 додали інвалідний візок

fallout 76

Братство Сталі завітає у Fallout 76 уже 1 грудня

Fallout 76

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: