Які відеоігри чекає цьогоріч живий класик Джон Карпентер?

22 серпня у рамках міжнародного кінофестивалю Fantasia International Film Festival (який проходить у Канаді, цього року переважно онлайн через пандемію) видатний режисер, композитор і сценарист Джон Карпентер отримав нагороду Cheval Noir, а також розповів у рамках годинного майстер-класу про свої творчі плани і… про те, на які відеоігри чекає цього року 72-річний живий класик жанрового кіно.

Пристрасть до відеоігор режисер ставить на друге місце у топі того що робить його щасливим (після перегляду баскетбольних матчів, але режисура теж десь недалеко). Наразі Карпентер годинами грає у Fallout 76, але вже придивляється до майбутніх релізів.

Я граю у Fallout 76 як навіжений, люблю цю гру. Чекаю на нову гру про Креша Бандікута у жовтні, також на Assassin’s Creed Valhalla у грудні.

Творчі плани режисера переважно пов’язані з видавництвом коміксів Storm King Comics, яке він започаткував зі своєю дружиною Сенді Кінг Карпентер. Втім, після десятилітньої перерви Карпентер не виключає можливості того що він повернеться до режисури повнометражних фільмів. Існує, наприклад, певна вірогідність що Карпентер може екранізувати, виданий його видавництвом у антології Tales of Science Fiction, комікс авторства Девіда Дж. Скау і Андреса Еспарзи The Standoff.

Можливо. Ніколи не знаєш напевне. Знаєте, у кіновиробництві ніколи не слід казати “ніколи”.

Втім, Карпетнер також відзначив що дуже втомився навіть знімаючи кліп у 2017 році і називає режисуру “справою молодих”.

Процес написання сценаріїв до коміксів режисер описав як значно простіше заняття у стилі “сижу собі, дивлюся баскетбол” і підтвердив що може колись зробити комікс на основі ідеї для продовження “Втечі з Нью-Йорку” (Escape from New York) і “Втечі з Лос-Анджелесу” (Escape from LA). Проект мав назву “Втеча з Землі” (Escape from Earth) і свого часу не просунувся навіть до розгорнутого сюжету.

Анонсовано на майстер-класі було також вихід нового студійного альбому Карпентера як композитора і виконавця у жанрі synthwave: Lost Themes III: Alive After Death. Перший трек з альбому, “Skeleton”, виходить 28 серпня і вже доступний для прослуховування, а повноцінно альбом вийде у лютому 2021 року. Нову музику Карпентера можна також буде почути у фільмі “Хеллоуін вбиває” (Halloween Kills), який вийде у жовтні 2021 року (повинен був у 2020, але завадив карантин).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Fallout 76 отримала нову хвилю популярності завдяки серіалу

fallout 76

Стартувало попереднє замовлення гри «Істота» за мотивами фільму Джона Карпентера

Істота

Джон Карпентер повернувся до режисури і це одразу серіал

Джон Карпентер

«Ми зробимо з Redfall хорошу гру»: Керівник Bethesda вірить у світле майбутнє провального шутера

Redfall

Усе, що було на Xbox Games Showcase та Starfield Direct (ч.1)

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Фільми Джона Карпентера перетворили на настільні ігри

Halloween

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

dead space carpenter1

Життя як енциклопедія трюків: помер легендарний каскадер Джеймс Вінберн

halloween1