Які відеоігри чекає цьогоріч живий класик Джон Карпентер?

22 серпня у рамках міжнародного кінофестивалю Fantasia International Film Festival (який проходить у Канаді, цього року переважно онлайн через пандемію) видатний режисер, композитор і сценарист Джон Карпентер отримав нагороду Cheval Noir, а також розповів у рамках годинного майстер-класу про свої творчі плани і… про те, на які відеоігри чекає цього року 72-річний живий класик жанрового кіно.

Пристрасть до відеоігор режисер ставить на друге місце у топі того що робить його щасливим (після перегляду баскетбольних матчів, але режисура теж десь недалеко). Наразі Карпентер годинами грає у Fallout 76, але вже придивляється до майбутніх релізів.

Я граю у Fallout 76 як навіжений, люблю цю гру. Чекаю на нову гру про Креша Бандікута у жовтні, також на Assassin’s Creed Valhalla у грудні.

Творчі плани режисера переважно пов’язані з видавництвом коміксів Storm King Comics, яке він започаткував зі своєю дружиною Сенді Кінг Карпентер. Втім, після десятилітньої перерви Карпентер не виключає можливості того що він повернеться до режисури повнометражних фільмів. Існує, наприклад, певна вірогідність що Карпентер може екранізувати, виданий його видавництвом у антології Tales of Science Fiction, комікс авторства Девіда Дж. Скау і Андреса Еспарзи The Standoff.

Можливо. Ніколи не знаєш напевне. Знаєте, у кіновиробництві ніколи не слід казати “ніколи”.

Втім, Карпетнер також відзначив що дуже втомився навіть знімаючи кліп у 2017 році і називає режисуру “справою молодих”.

Процес написання сценаріїв до коміксів режисер описав як значно простіше заняття у стилі “сижу собі, дивлюся баскетбол” і підтвердив що може колись зробити комікс на основі ідеї для продовження “Втечі з Нью-Йорку” (Escape from New York) і “Втечі з Лос-Анджелесу” (Escape from LA). Проект мав назву “Втеча з Землі” (Escape from Earth) і свого часу не просунувся навіть до розгорнутого сюжету.

Анонсовано на майстер-класі було також вихід нового студійного альбому Карпентера як композитора і виконавця у жанрі synthwave: Lost Themes III: Alive After Death. Перший трек з альбому, “Skeleton”, виходить 28 серпня і вже доступний для прослуховування, а повноцінно альбом вийде у лютому 2021 року. Нову музику Карпентера можна також буде почути у фільмі “Хеллоуін вбиває” (Halloween Kills), який вийде у жовтні 2021 року (повинен був у 2020, але завадив карантин).

Читайте також

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

dead space carpenter1

Життя як енциклопедія трюків: помер легендарний каскадер Джеймс Вінберн

halloween1

Розбір фільму «Гелловін. Кінець» як артгаусної стрічки

Гелловін. Кінець

Помер Феррет Бодуан, головний дизайнер Fallout 76, Starfield та ігор серії Dragon Age

Ferret Baudoin

Джон Карпентер хоче екранізувати Dead Space і писати музику для відеоігор

У Fallout 76 можна грати безкоштовно до 11 жовтня

Fallout 76

“Гелловін. Кінець”: несподіванки сюжету та саундтреку

Halloween Ends

Кранчі та погане керівництво — причини провального старту Fallout 76

Fallout 76

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: