Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

На засіданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) від 8 грудня до обігу на території України було допущено акції провідних технологічних компаній США — Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Visa Inc., Microsoft Corporation та Advanced Micro Devices Inc. (AMD).

Що це означає для інвесторів, то це певне полегшення інвестування в акції цих компаній, меншу кількість посередників, а значить і трохи більший дохід. Як продемонстрував експеримент видання Економічна Правда у травні 2019 р. інвестувати, наприклад, у Facebook в Україні було досить складно, а для фізичної особи навіть неможливо, бо фізичні особи мають доступ лише на український фондовий ринок. На нього як раз акції і було допущено.

З більш узагальненої точки зору цей крок є підтвердженням поглиблення взаємовідносин великого бізнесу з Україною і навпаки. У випадку того ж Netflix поява на провідному стрімінґовому сервісі українського дубляжу досить жваво демонструє зацікавленість компанії в українському споживачеві.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Відьмака» від Netflix продовжено на 5-ий сезон

Netflix проти шерингу паролями. Тепер і в Україні

Netflix

Sony змінює фінансову стратегію з метою подальшого розширення

sony

Netflix розгнівав фанатів закриттям серіалу «Агенція “Локвуд & Ко”»

lockwood and co

“Люксембург, Люксембург” і “Клондайк” прямують на Netflix у червні

Люксембург, Люксембург

Європейський регулятор схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard

ms activision

Cценаристи Голлівуду страйкують через низьку оплату праці

wga

Microsoft запустили реферальну програму для Game Pass

referal program pc game pass

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: