Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

На засіданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) від 8 грудня до обігу на території України було допущено акції провідних технологічних компаній США — Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Visa Inc., Microsoft Corporation та Advanced Micro Devices Inc. (AMD).

Що це означає для інвесторів, то це певне полегшення інвестування в акції цих компаній, меншу кількість посередників, а значить і трохи більший дохід. Як продемонстрував експеримент видання Економічна Правда у травні 2019 р. інвестувати, наприклад, у Facebook в Україні було досить складно, а для фізичної особи навіть неможливо, бо фізичні особи мають доступ лише на український фондовий ринок. На нього як раз акції і було допущено.

З більш узагальненої точки зору цей крок є підтвердженням поглиблення взаємовідносин великого бізнесу з Україною і навпаки. У випадку того ж Netflix поява на провідному стрімінґовому сервісі українського дубляжу досить жваво демонструє зацікавленість компанії в українському споживачеві.

Читайте також

На Netflix відбулась прем’єра фільму одразу з українським дубляжем та субтитрами

Netflix щотижня випускатиме нові фільми аж до кінця року

Microsoft готує власний аналог DualSense?

Xbox Series

Microsoft презентували січневі новинки Game Pass

what remains of edith finch

Netfliх працює над серіалом за мотивами The Elder Scrolls?

Мережа “Фокстрот” стане офіційним партнером Microsoft

ELDEN RING Ексклюзив XBOX? Які Японські Студії Планує Купити MICROSOFT? (OLDboi)

Тест-драйв електрокарів Tesla (Любчик)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: